Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Kvasnička > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Kvasnička — konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény

Zobrazuji č. 4150 z celkem 54 doporučení prezentace Ing. Jan Kvasnička:
Pan Kvasnička pro nás vypracoval obsáhlou a velice přínosnou analýzu použitelnosti našeho internetového obchodu. Je až s podivem, kolika věcem člověk při tvorbě eshopu nevěnuje pozornost, i když by měl. Analýza nám pomohla tato slabá místa najít, vyřešit a učinit tak eshop pro zákazníky přívětivějším.

Martin Kejzlar

freelancer a provozovatel eshopu
kejzlarm@centrum.cz
S Janem jsme konzultovali stav našeho e-shopu. Zpracoval pro nás analýzu použitelnosti e-shopu, která je vytvořena v logických krocích a přesně vystihuje slabá místa, kterým se nyní můžeme věnovat. Není nad to, když se můžete poradit s odborníkem, který pro vás opravdu chce nalézt nejlepší řešení. A navíc s vámi ochotně komunikuje jazykem, kterému rozumíte a ne ve zkratkách a poučkách. Máme rádi jeho heslo: „Nenuťte své uživatele přemýšlet“.

Petra Bartoňková

Sdružení TEREZA
739 001 378
Honzu Kvasničku jsem vnímal jako odborníka na použitelnost už déle prostřednictvím článků, videí z konferencí, soc. sítí apod. Měl jsem tu možnost setkat se s ním i osobně na Affiliate konferenci v Praze a byl jsem velmi mile překvapen jeho bezprostřední ochotou konzultovat věci hned na místě – to se často nevidí :) U Honzy se nemusíte obávat, že vám nezareaguje na e-mail nebo telefonát. To, co jsem o Honzovi věděl předem, že je odborník ve své profesi, se mi potvrdilo a navíc bonusové zjištění – je to velmi příjemný člověk. Mohu jen doporučit!

Ľubomír Púpala

recenzie.sme.sk
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Delší dobu jsem nebyla spokojená s home page mého webu. K tomu ve mně rostlo podezření, že vůči vlastnímu webu už trpím provozní slepotou. Proto jsem požádala o konzultaci Honzu Kvasničku. Honza mi nejen zpracoval obsáhlou analýzu použitelnosti, ale navíc můj web nechal otestovat několika lidmi z cílové skupiny. Analýza i následná konzultace mi přinesla řadu dobrých nápadů a praktických vylepšení, které teď postupně uvádím do praxe. Velmi oceňuji porozumění věci, praktické zkušenosti, dobrý postřeh, pečlivost zpracování, smysl pro detail i schopnost překonávat zákazníkova očekávání. Spolupráci s Honzou rozhodně doporučuji.

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

specialistka na autentický marketing a psychologii podnikání
Mgr. Tomáš Matonoha
S Honzou Kvasničkou jsem konzultoval použitelnost mého e-shopu. Obdržel jsem obsáhlý seznam informací a připomínek, které jsem na svém projektu přehlížel. Honza je ve svém oboru opravdový profesionál a spolupráci s ním doporučuji.

Mgr. Tomáš Matonoha

webdesignér a programátor
S panem Kvasničkou jsem začal pracovat po doporučení Lukáše Pítry. Můj cíl byl jasný, zvýšit počet objednávek a zlepšit konverzní poměr. Jako podklad ke změnám na webu jsem dostal velmi rozsáhlou analýzu použitelnosti mého webu. Za cca 3 měsíce se nám podařilo implementovat asi polovinu změn, které nám p. Kvasnička poradil a počet objednávek se už nyní skoro zdvojnásobil. Byla to jedna z nejlepších investic do e-commerce jakou jsem mohl udělat. Přístup p. Kvasničky hodnotím velmi pozitivně. Častokrát jsem dostal odpovědi i nad rámec UX konzultací, vždy ochotně a velmi rychle reagoval na e-maily. Těším se na naši další spolupráci i v budoucnu.

Tomáš Meško

jednatel společnosti MôjDom štúdio, s.r.o.
www.modos.sk
Co na Janovi oceňuji je přesnost a jednání bez omáčky. I když má přednášku nebo analyzuje web, začne přidávat hodnotu tím, že najde konkrétní prvky, řekne jak by to udělal jinak a zdůvodní to. Věnuje se i velmi malým a nenápadným detailům, o kterých jsme ani nevěděli, že je na webu máme. Velmi nám pomohl při návrhu webové stránky, která se po jeho konzultaci poměrně rapidně změnila. Jednání bylo naprosto profesionální a férové. Opravdu si myslím, že Jan má potenciál přidat projektu velkou hodnotu.

Tomáš Linhart

majitel e-shopu Mujkoberec.cz
www.mujkoberec.cz ~ linhart@mujkoberec.cz ~ 602 626 162
Adam Vrána
Honza je profík každým coulem a ve svém oboru patří ke špičce v republice. A právě to na něm oceňuji . Troufám si napsat, že každý, kdo to myslí se svým webovým projektem vážně a není to „UXák“, měl by do svých plánů zapojit Honzu Kvasničku. A to píšu s klidným srdcem jako člověk, který weby sám navrhuje ;)

Adam Vrána

UX designér a textař
Pavel Ungr
Kvalitně, rychle a s přidanou hodnotou. To je UX práce Honzy Kvasničky. I když má stále plno, počkat se vyplatí.

Pavel Ungr

konzultant SEO a online marketingu
Na pana Kvasničku jsme se obrátili ohledně analýzy použitelnosti našeho eshopu. Byli jsme opravdu velmi příjemně překvapeni konkrétními a validními návrhy na zlepšení webové aplikace. Pan Kvasnička podrobně prošel celý eshop a identifikoval chybné nebo chybějící náležitosti efektivního webu především s ohledem na zvýšení konverzí. Kromě vysvětlení ke každému návrhu nám poskytl i konkrétní příklady řešení v našem případě. Jeho doporučení jsme do eshopu obratem implementovali. Oproti klasickým a obecným doporučením, která se dozvíte na školeních, jsme ocenili nejen konkrétní doporučení, čeho máme docílit, ale především, jak toho v našem případě dosáhnout. Kromě analýzy použitelnosti jsme obdrželi i několik přínosných návrhů, kam směřovat marketingové aktivity a na jaké kontakty se obrátit. Pan Kvasnička je v tomto ohledu studnicí informací.

Zuzana Buchalcevová

majitelka e-shopu Lískový oříšek
www.liskovyorisek.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS