Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jan Michoin

Mgr. Jan Michoin

grafický designér se zaměřením na branding a kreativní vedení kampaní

Mgr. Jan Michoin

Jako grafický designér se specializuji na oblasti brandingu, kreativního vedení kampaní, webdesignu, UI/UX, typografie, doplňkově i knižního designu, tištěných materiálů, app designu. Má práce respektuje potřeby uživatelů, zároveň však nese i jistou uměleckou nadstavbu, vtip a nadhled.

Mezi mé klienty patří velké mezinárodní organizace (Sitecore, Rail.cc, Migration Hub) i menší a střední subjekty a neziskovky (Finelables, Insayn Games, Mulitkulturní centrum Praha a další).

Velkou část roku cestuji po světě. Život v různých kulturách moji práci ovlivňuje a pomáhá dotvořit můj rukopis. V době grafické uniformity jsou tak moje návrhy odlišitelné od mainstreamu a mé klienty účinně zviditelňují. Pracuji samostatně i v týmech, často s mezinárodním obsazením.

Rád spolupracuji s neziskovými organizacemi a na projektech se smysluplným přesahem. Pomáhám několika startupům ze sociální a environmentální oblasti.

Jsem otevřený novým a zajímavým zakázkám agenturního rázu i práci napřímo s klienty. Mohu nabídnout cca 25 hodin týdně.

Portfolio:

Identita pro Plzeňskou filharmoniiIdentita pro Hotel Neruda v PrazeNový design pro Neruda Hotel v PrazeMDLS no 3 layout | grafický designKellman – kouzelník
Zobrazit všech 23 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět; často Praha, Brno, Bratislava

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Jan Michoin
B. Němcové 45/23
Dubí-Běhánky (Ústecký kraj)
417 02
Mobil:721 673 055
Email:jmichoin@gmail.com
Web:michoin.com
Skype:Skype jan.michoin
:88067190

Doporučení z první ruky

Jana jsme poprvé oslovili s tvorbou vizuální identity nového projektu. Mile překvapil svojí empatií, s jakou dokázal vycítit naše poměrně mlhavé představy, což je u grafika skvělá vlastnost. S výsledkem jsme byli natolik spokojení, že se na něj od té doby rádi obracíme pokaždé, když potřebujeme svěží design. Jeho rukopis nás baví. Navíc dochvilnost dodaných výstupů a profesionální úroveň komunikace je silný argument, že od něj jen tak neodejdeme.
Šárka Minárik
online marketing specialista, copywriter

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS