Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Mottl

Jan Mottl

grafik se specializací na komplexní zpracování grafických zakázek

Jan Mottl
Jan Mottl - logo

Profesionální grafické práce od tiskovin přes web až po fotografie. Specializací je komplexní zpracování tiskovin a webů od návrhu grafiky přes nafocení podkladů, sepsání poutavých textů, případně zprostředkování nakódování, nastavení a spuštění webové prezentace:

  • tištěná grafika – periodika, knihy, letáky, katalogy, pohledy, plakáty
  • firemní identita (corporate identity) – loga, vizitky, jednotné dokumenty včetně manuálu
  • webdesign – návrhy webů, newsletterů a bannerů, minimalistická a přehledná grafika
  • fotografie – reportážní, dokumentární, profilové a jiné snímky; také úprava, montáže, a retuše fotografií
  • copywriting – kompletní péče o firemní profily na Facebooku, plnění navržených webů

Odborné vzdělání na střední polygrafické škole, obor Reprodukční grafik pro média. Od r. 2007 nepřetržitá praxe v oboru. Výborná znalost software Adobe (Indesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat, Flash, Bridge) a legální licence Adobe CS6.

Nejdůležitější ze všeho je spokojený zákazník, tomu se podřizuje vše kromě kvality práce: dodržování termínů nebo i přizpůsobení ceny podle typu klienta a jeho požadavků. Vybrané reference: Eurolines, Galard, Holandsko na lodi aj.

Ukázky práce:

Tvorba letáčku pro EurolinesGrafický návrh letákuGrafický návrh rollupu pro GalardWebdesignerské práce pro web Holandsko na lodiGrafika pro Karavany
Zobrazit všech 33 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Jan Mottl
Janovská 393
Praha 10
109 00
Mobil:728 899 175
Email:honzamottl@gmail.com
Web:http://www.janmottl.cz/grafika/
:01566717

Doporučení z první ruky

Profesionální přístup, flexibilita, kvalita a rychlost – tak bych zhodnotila práci Jana Mottla, s nímž spolupracujeme na realizaci našich grafických zakázek již čtvrtým rokem. Je to nejen výborná komunikace a schopnost pohotově improvizovat a reagovat na naše speciální požadavky, ale také pečlivé a důkladné technické zpracování zakázek, které přináší vždy dokonalý výsledek. Jan pracuje s chutí a nadšením, je kreativní a vždy dokáže výborně vystihnout výsledné naladění a atmosféru zakázky, ať je to nedávná reklama na billboard, letáky, plakáty nebo bannery. Rozhodně doporučuji všem, kteří hledají profesionalitu, kvalitu, důvěru a spolehlivý přístup k zakázce. Pro ně je Jan Mottl tím pravým partnerem.
PhDr. Eva Andrés
ředitelka mateřské školy KinderGarten Střížkov

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS