Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Mottl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Mottl — grafik se specializací na komplexní zpracování grafických zakázek

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Jan Mottl:
S Honzou spolupracuji už řadu let a vždy od něho dostávám skvěle odvedenou práci za dobrou cenu. Honza je spolehlivý, rychlý, vstřícný, kreativní a flexibilní. A navíc ho miluje moje pětiletá dcera, kterou s sebou někdy musím vzít na schůzku :)

Hana Krejčí

zakladatelka projektu Baby Office
www.babyoffice.cz ~ hana.krejci@babyoffice.cz
S prací Jana Mottla jsem velmi spokojen. Pracuje velmi spolehlivě a kreativně, a to jak při formátování textů, tak při návrzích a realizaci obálek. Již více než dva roky se na něj zcela spoléhám a vždy byl výsledek práce perfektní. Jsem velmi rád, že jsem nalezl tak vstřícného a slušného mladého člověka a že s ním mohu spolupracovat. To, že jsou naše knihy tak kvalitní a pěkné, je i jeho zásluhou.

PaedDr. Kamil Mařík

ředitel nakladatelství Professional Publishing
www.profespubl.cz ~ profespubl@volny.cz ~ 604 115 129
Profesionální přístup, flexibilita, kvalita a rychlost – tak bych zhodnotila práci Jana Mottla, s nímž spolupracujeme na realizaci našich grafických zakázek již čtvrtým rokem. Je to nejen výborná komunikace a schopnost pohotově improvizovat a reagovat na naše speciální požadavky, ale také pečlivé a důkladné technické zpracování zakázek, které přináší vždy dokonalý výsledek. Jan pracuje s chutí a nadšením, je kreativní a vždy dokáže výborně vystihnout výsledné naladění a atmosféru zakázky, ať je to nedávná reklama na billboard, letáky, plakáty nebo bannery. Rozhodně doporučuji všem, kteří hledají profesionalitu, kvalitu, důvěru a spolehlivý přístup k zakázce. Pro ně je Jan Mottl tím pravým partnerem.

PhDr. Eva Andrés

ředitelka mateřské školy KinderGarten Střížkov
www.KinderGarten.cz ~ eva.andrees@gmail.com ~ 602 282 330
S Honzou Mottlem spolupracuji již mnoho let. Je autorem veškerých našich tištěných materiálů, ale i webových stránek. S jeho pomocí jsme připravili brand několika spřáteleným firmám. Při práci totiž přemýšlí a hledá řešení problémů. Rád s ním budu spolupracovat i v dalších letech.

Daniël Hagen

ředitel Dutch Masters, bývalý ředitel Holandské a Flanderské národní centrály pro cestovní ruch
www.dutchmasters.cz ~ dhagen@dutchmasters.cz ~ 602 179 664
Spolehlivost a 100% nasazení. To jsou slova, která mne napadnou jako první ve spojení se jménem Honza Mottl. Zábava a překvapení jsou hned ta další. Spolupráci s ním si užíváme – vnáší klid do vyhrocených termínů a stupňujících se požadavků, neumí zklamat :-) A dokáže toho mnohem mnohem víc, než zvládáme využít. Oceňuji, že věnuje stejnou péči kompletnímu brandingu nového autobusu jako samolepce. A víc už raději prozrazovat nechci, aby na nás měl vůbec čas…

Pavla Lauermannová

marketingová ředitelka Eurolines
www.eurolines.cz ~ lauermannova@touring.cz ~ 737 298 043
U pana Mottla si vážím jeho zodpovědnosti, vstřícné komunikace, dodržování termínů dodání zakázek a odborné profesionality. Spolupráce s ním je vždy kreativní, jeho návrhy konstruktivní a kritika přínosná. Mohu jenom doporučit. Reference: grafické zakázky pro cestovní agenturu OLIVER tour Březnice.

Jitka Štěpánová

cestovní agent CA OLIVER TOUR
www.olivertour.cz ~ olivertour@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS