Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Navrátil

Jan Navrátil

copywriter, fotograf a cestovatel

Jan Navrátil

Psaným slovem pomáhám dobrým věcem mezi lidi. Textuju weby, tvořím newslettery, píšu blogové články. Nejčastěji. A nejraději pro outdoorové značky, ekologicky zaměřené projekty, horské boudy, penziony nebo živnostníky, co v té práci mají i kus sebe.

Vaše myšlenky a přístup převedu do jednoduchého sdělení, které bude lidi bavit. Správné zákazníky přitáhne a ty, co nechcete, odloudí. A protože budu psát o vás, vašem projektu či místu, musíme se na začátku poznat. Třeba u kávy. U vás.

Žiju na horách. Cestuju po světě. Fotím. Píšu blog. O svých cestách a taky o tom, jak nás korporace tahají za nos a že všechno není tak růžové, jak se na pohled zdá. I proto tvořím marketingové texty bez balamucení a neférové manipulace. Píšu jen přesvědčivě – a často taky zábavně – zabalenou pravdu. A věřím, že takhle je to správně.

Ukázky práce:

Copywriting pro AK zahradyTexty pro projekt MalovaloPFko AK zahradyPFko Bazény BílekTexty pro Sagita Outdoor
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ceny a jediná podmínka:

 • Web … od 10.000 Kč + DPH 21 %
 • Newsletter … od 2.500 + DPH 21 %
 • Blogový článek … od 2.500 + DPH 21 %
 • Výjezd ke klientovi … 3.500 Kč / den + DPH 21 %
 • Práce pro neziskovky a zachránce planety … 0 Kč
 • Základní a jedinou podmínkou spolupráce je to, že si sedneme jako lidi a dané slovo a podaná ruka jsou pro vás tou nejvyšší hodnotou. Stejně jako pro mě.

Reference:

 • Bazény Bílek – Kluci dělají bazény už 20 let, ale nedařilo se jim svou odbornost a hlavně zodpovědnost správně vysvětlit. Začali jsme webem a naše práce nekončí.
 • AK zahrady – Na holky z Palkovic se obrátíte, když to chcete mít kolem domu hezké a bez starostí. Svou práci milují a jsou to duše poctivé, což předáváme dál.
 • Malovalo – Taková moje srdcovka. I když s Veronikou máme občas ostré brainstormingy. Ale spojení oblečení ze 100% biobavlny a dětské tvořivosti mi dává velký smysl.
 • Bouda pod Sněžkou – Napadlo nás, že je v Krkonoších už tak trochu překrakonošováno. Proto má tahle bouda jiného vládce. A i přesto se tam cítíte jako v pohádce.
 • Horolidi – Blog pro české zastoupení značek Asolo, Lowe Alpine a Bridgedale. Tvořím články o zodpovědném cestování, recenze produktů a fotoreportáže z cest.
 • Climbing Technology – Český outdoorový byznys je takový trochu zatuchlý rybníček. A tak se snažíme se značkou italského lezeckého vybavení trochu rozvířit vody.

Kontaktní informace

Jan Navrátil
Malá Morávka 205 (Moravskoslezský kraj)
793 36
Mobil:604 346 806
Email:honza@honzanavratil.com
Web:www.honzanavratil.com
Facebook:Facebook honza.navratil.89
LinkedIn:LinkedIn honzanavratil
:87518911 (plátce DPH)
DIČ:CZ8908225315

Doporučení z první ruky

S Honzou byla radost spolupracovat. Připravil pro mě velmi svěží a čtivé texty na můj web. Navíc mi dal velmi věcnou zpětnou vazbu, co na webu zlepšit, aby byl přívětivý pro návštěvníky. Komunikace s ním byla velmi pohodová a rychlá, stejně jako celá spolupráce. Společně jsme to zvládli za pár dnů. Chválím ho kudy chodím a velmi rád se na něj v budoucnu opět obrátím.
Ing. Tomáš Hrdlička
nezávislý stavební poradce se specializací na rekonstrukce a úspory energií

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS