Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Navrátil

Jan Navrátil

copywriter

Jan Navrátil

Řekněte mi, co děláte a já už vás vybásním. Sejdeme se, dáme kávu, vyslechnu si vás. U vzájemného poznání to všechno začíná. A končí u textů, které podtrhnou váš styl.

Píšu reklamní texty na web. Píšu letáky, blogy, newslettery. A když se zadaří, i slogan napíšu. Píšu pro podnikatele, firmy a srdcaře, co do toho jdou po hlavě. Píšu dokonce i vlastní blog. O psaní, překvapivě. A popíšu i vaše stránky.

Ukázky práce:

PFko AK zahradyPFko Bazény BílekTexty pro Sagita OutdoorTexty pro Sagita OutdoorCopywriting pro nový web Boudy pod Sněžkou
Zobrazit všech 17 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Reference

  • Bazény Bílek – Pět skvělých chlapů, co svou práci dělají opravdu srdcem a jsou v tom zatraceně dobří. Ale roky se to nedařilo dát najevo. Až teď jsme je ukázali v tom správném světle.
  • Penzion Živá Pálava – Majitelé vytvořili v Klentnici místo, kde lidem ukazují, jak žít v souladu s přírodou. Čerstvé bylinky, jurta, soběstačný dům, ovocný sad a vínečko mají samozřejmě taky.
  • Bouda pod Sněžkou – Tak nás napadlo, jestli tady není už překrakonošováno. Je! Takže Bouda pod Sněžkou má jiného vládce. A přesto se tam cítíte jako v pohádce.
  • Jihočeský vodácký autobus – Nechte se unášet proudem. Po souši vás odveze vodácký autobus. A ani nemusíte mávat pádlem nad hlavou, přistoupit může kdokoliv.
  • Metolius – Americká kultovka, která nedodržuje žádné standardy. A nepárali jsme se s nimi ani na novém webu. Nejsme ovce. Provokujeme, předvádíme se a míříme výš.
  • Forpix – Video vám natočí kde kdo. Ale zajistit doživotní přístup na váš svatební den nebo maturitní večírek umí jenom tihle kluci. Jejich klapka se společným úsilím stala opravdu kouzelnou.
  • Climbing Technology – Lezecký matroš made in Italy. A můj první klient, pro kterého i dnes tvořím posty na Facebooku, emailing a reklamní texty.
  • Asolo – Hory, hory, hory. Od mala kolem mě nebylo nic jiného. Proto jsme si padli noty při textování webu, tvorbě emailingu i facebookových příspěvků.
  • Tom Builder – Stavba nového bydlení nemusí jít ruku v ruce se zvýšeným krevním tlakem a rapidním nárůstem šedin.

Kontaktní informace

Jan Navrátil
Malá Morávka 205 (Moravskoslezský kraj)
793 36
Mobil:604 346 806
Email:honza@honzanavratil.com
Web:www.honzanavratil.com
Facebook:Facebook honza.navratil.89
LinkedIn:LinkedIn honzanavratil
:87518911 (plátce DPH)
DIČ:CZ8908225315

Doporučení z první ruky

S Honzou byla radost spolupracovat. Připravil pro mě velmi svěží a čtivé texty na můj web. Navíc mi dal velmi věcnou zpětnou vazbu, co na webu zlepšit, aby byl přívětivý pro návštěvníky. Komunikace s ním byla velmi pohodová a rychlá, stejně jako celá spolupráce. Společně jsme to zvládli za pár dnů. Chválím ho kudy chodím a velmi rád se na něj v budoucnu opět obrátím.
Ing. Tomáš Hrdlička
nezávislý stavební poradce se specializací na rekonstrukce a úspory energií

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS