Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Navrátil

Jan Navrátil

copywriter

Jan Navrátil

Kam nemůže prodavač, tam nastrčí copywritera. Protože nejsou slova jako slova – dobré texty zákazníka nadchnou a dovedou až k nákupnímu košíku.

Tvořím texty na webové stránky a letáky, píšu blogy, newslettery, online reklamy a příspěvky na Facebook. Dokonce mě psaní tak baví, že o něm píšu vlastní blog. Často pracuji pro firmy ze světa outdooru a cestovního ruchu, ne však výhradně. Hrdý jsem především na spolupráci s firmami AsoloClimbing Technology.

Ukázky práce:

Climbing Technology do MontanyCopywriting pro web MPoweredTvorba textů pro Jidlonacestu.czWebový copywriting pro Jidlonacestu.czTexty pro lyžařský workshop
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Reference

  • Climbing Technology – Climbing Technology je italský horolezecký matroš, který opravdu vyrábí osmahlí Taliáni. Žádný čínský šunt. A už to bude víc jak dva roky, co dělám CéTéčku dobré jméno na Facebooku, píšu blog, tvořím emailing a když je potřeba, tak i další reklamní texty.
  • Asolo – Asolo.cz je doména českého dovozce pohorek Asolo, batohů Lowe Alpine a ponožek Bridgedale. Nedávno jsem se pustil do správy Facebooku a nakonec společně děláme na novém webu, rozjíždím blog a emailing.
  • Jídlo na cestu – Název Jídlo na cestu zastřešuje společnou prezentaci outdoorového nádobí Esbit a dehydrované stravy Travellunch. Na webové prezentaci jsme dělali společně s Tomášem Hudolinem, který vytvořil grafiku a já dodal texty. Taky spravuju facebookovou stránku.
  • Penzion Pod Strání – Ubytování Pod Strání je domeček pod hřebeny Jeseníků, kde najdete čtyři vybavené apartmány pro vaši dovolenou a taky oba moje rodiče. Příští léto otevřeme Pod Strání č.2, takže nás čeká práce na novém kouzelném webu.
  • Mountainguide.agency – Honzány je horský vůdce UIAGM a plní lidem jejich sny o Matterhornu, Mont Blancu nebo lyžování v prašanu. Pro takové zážitky musíte lidi nadchnout. Tak jsem uplatnil svou průvodcovskou minulost a rozvířil snovou atmosféru na Honzányho novém webu.
  • Mpowerd – Svítí, svítí slunce nad hlavou… a nabíjí vám solární lampičku, se kterou si pak posvítíte na cestu, přivoláte pomoc v nouzi nebo si doma uděláte hezkou atmošku. Další ze společných projektů s Tomášem Hudolinem, kde on stvořil web a já zářivé texty.

Kontaktní informace

Jan Navrátil
Malá Morávka 205 (Moravskoslezský kraj)
793 36
Mobil:604 346 806
Email:honza@honzanavratil.com
Web:www.honzanavratil.com
Facebook:Facebook honza.navratil.89
LinkedIn:LinkedIn honzanavratil
:87518911 (plátce DPH)
DIČ:CZ8908225315

Doporučení z první ruky

Před pár lety jsem se začal živit jako horský vůdce na plný úvazek a pro práci v horách jsem nikdy nestíhal řešit věci s ní spojené. Tím myslím správu webových stránek, reklamu na internetu, mailing. Letos na konci léta jsme si s Honzou sedli a rychle se domluvili. Během několika týdnů byl na světě nový web a první newsletter. A záběr reklam na Facebooku byl neuvěřitelný. Díky Honzově práci mám v tuto chvíli já i několik mých kolegů zimu téměř plnou a pomalu přijímáme zakázky na léto. Pokud chcete nejen zvýšit své zisky, ale i dát komunikaci se zákazníky nový rozměr, pak je Honza ten pravý pomocník a rádce.
Jan Novotný
Horský vůdce UIAGM

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS