Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Pilik > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Pilik — grafik

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Jan Pilik:
Pan Pilík pro nás vytvořil návrh loga, logo manuál, grafický návrh webu a návrh polepu auta. Práce s tímto grafikem je naprosto vynikající. Díky jeho rychlosti, spolehlivosti a především kreativitě bylo vše v naprostém pořádku a k naši maximální spokojenosti. Nadále s panem Pilíkem spolupracujeme a spolupracovat budeme. Všem můžeme jen a jen vřele doporučit.

Dag Raška

provozovatel webových stránek o cestování na kole
www.bikepacking.cz ~ dag@bikepacking.cz
Nejlepší grafik, kterého jsem poznal. Profesionální a příjemné chování, rychlé zpracování zakázek, levný, všestranný a umí si se vším poradit. V naší společnosti ELTEQ Liberec má na starosti kompletní grafiku. S jeho pomocí se nám podařila sjednotit grafická část u katalogů, na webových stránkách a různých prezentačních věcech. Mohu jen a jen doporučit!

Jan Kotek

ELTEQ, spol. s r.o. – výhradní dodavatel elektroinstalačního materiálu do průmyslu pro ČR
www.elteq.cz
Spolupráce s panem Pilikem byla přímo ukázková. Nejen že jsme se velmi rychle pochopili a on během pár dní doslova vykouzlil výsledné logo, ale ani korektury nebyly potřeba, jeho návrh byl perfektní. Mám radost, že jsem si jako grafika vybrala právě jeho a ráda se na něj obrátím i v budoucnu.

Jarmila Kacerlová

www.cvprofi.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS