Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jan Řezáč

Mgr. Jan Řezáč alias Filosof

konzultant webů

Mgr. Jan Řezáč

Chcete mít kvalitní web a nemůžete si dovolit chybovat? Měním chaos webových stránek v pevný řád. Dohlédnu na bezchybnou tvorbu vašeho webu a společně nastolíme jasnou vizi pro jeho další vývoj. Také vám doporučím vhodné dodavatele a ohlídám kvalitu jejich práce. To vše i na klíč, abyste se mohli nerušeně dál věnovat svému byznysu.

Mám za sebou 10 let dennodenní praxe v oboru a přes 200 webových projektů s různorodým zaměřením. Napsal jsem první českou knihu o návrhu webu. O webdesignu také přednášímškolím.

Webdesign je technicky náročný obor a náklady na vývoj webu mohou být velmi vysoké. Stejně jako při stavbě domu byste měli mít jako zadavatelé na své straně experta, který se postará o důkladnou přípravu i bezchybný průběh všech prací.

Status:

k vašim službám

Působnost:

země EU

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Jan Řezáč — Úvod do webdesignu

Přednáška pro zadavatele webových projektů v rámci bloku expertů Filosofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně (29. 3. 2012, 70 minut).

Záznamy z dalších přednášek

Vybrané reference

  • Zpřehlednil jsem univerzitní IS pro 15.000 studentů.
  • Nastavuji pro MŠMT a MPO kvalifikační standardy webdesignérů.
  • Propojil jsem 20 webů v jeden fungující marketingový ekosystém.
  • Navrhuji web pro 2.000 lékařů v 50 odděleních jedné velké nemocnice.
  • Pomáhám rektorátu MUNI vybrat manažera digitálního marketingu.
  • Podílel jsem se mj. na webech pro Linet, Hartmann–Rico, Copy General, JIC Brno aj.

Kontaktní informace

Mgr. Jan Řezáč
Loosova 13
Brno
638 00
Mobil:608 456 728
Email:info@janrezac.com
Web:www.janrezac.com
Skype:Skype jan_rezac
Facebook:Facebook jan.rezac
Twitter:Twitter janrezac
LinkedIn:LinkedIn filosof
:04673212
DIČ:CZ04673212

Doporučení z první ruky

Robert Vlach
Honzu Řezáče jsem požádal o napsání guest-postu pro portál Na volné noze, kde vydáváme momentálně nejčtenější blog o podnikání v Česku. Na autory i kvalitu textů mám velmi vysoké redakční nároky a protože jsem věděl, že Honza velmi dobře píše o webdesignu, chtěl jsem vydat alespoň jeden jeho článek. Nějakou dobu jsme uvažovali o tématu, načež Honza sám navrhl, že by rád něco napsal o základech osobního brandingu. Brzy na to mi poslal velmi kvalitní článek, který měl po vydání značný úspěch u čtenářů. Po celou dobu se mi s Honzou velice dobře spolupracovalo, znám jej i osobně a je to profesionál každým coulem. Na základě vlastní zkušenosti jej mohu vřele doporučit!
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS