Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jana Cimbálníková

Jana Cimbálníková

zlatnice se specializací na výrobu snubních prstenů a šperků

Jana Cimbálníková

Každý člověk je jedinečný, a proto se snažím, aby takové byly také šperky z mé dílny… Bez problémů vyrobím snubní prsteny a jiné šperky podle vašeho návrhu. Ráda dám vaší představě konkrétní podobu a tvar. Na pomoc si můžete vzít můj vzorník, případně se nechte inspirovat fotogalerií.

Spolupracuji s českým brusičem kamenů a společně vznikají nádherné unikáty. Každý drahokam má své vlastnosti, které mohou pozvednout osobnost nositele.

Jsem vyučená zlatnice s desetiletou praxí. Mým cílem je vytvářet šperky s duší. Snubní prstýnky v kombinacích bílého, žlutého a červeného zlata, stříbra nebo palladia pro vás vyrábím tradiční řemeslnou technikou s citem pro detail. Velký důraz kladu na perfektní vsazení zirkonů a diamantů. Poskytuji celoživotní záruku na zlaté prsteny (tzn. materiál, letované spoje a barevnou stálost) a prodlouženou pětiletou záruku na vsazené diamanty.

Ve své dílně v Brně také vykoupím zlomkové zlato ve všech jeho barvách i ryzostech. Výkupní cena se vždy mění dle aktuální výkupní ceny na burze.

motto: Skutečná hodnota je v člověku, šperk ho doprovází.

Fotogalerie:

Výroba snubních prstenů ze zlata, stříbra a palladia na míru tradiční řemeslnou technikouVýroba snubních prstenů ze zlata, stříbra a palladia na míru tradiční řemeslnou technikouVýroba snubních prstenů ze zlata, stříbra a palladia na míru tradiční řemeslnou technikouVýroba snubních prstenů ze zlata, stříbra a palladia na míru tradiční řemeslnou technikouVýroba snubních prstenů ze zlata, stříbra a palladia na míru tradiční řemeslnou technikou
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, osobně Brno a Slavkov u Brna

Ukázka výroby prstenů

Kontaktní informace

Jana Cimbálníková
Slámova 51
Brno-Černovice
618 00
Mobil:739 255 220
Email:jcimbalnikova@gmail.com
Web:www.jm-prsteny.cz
Účet:213329301 / 0600 (Moneta)
:86915924 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Paní zlatnice byla moc milá a vstřícná. Pomohla nám s návrhem snubního prstýnku a vyšla vstříc. Prstýnky byly zhotoveny včas a s výsledkem jsme moc spokojení. Paní Cimbálníková je moc šikovná zlatnice. Vřele doporučuji.
Monika Bajerová

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS