Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jana Cimbálníková

Jana Cimbálníková

zlatnice se specializací na výrobu snubních prstenů a šperků

Jana Cimbálníková

Každý člověk je jedinečný, a proto se snažím, aby takové byly také šperky z mé dílny… Bez problémů vyrobím snubní prsteny a jiné šperky podle vašeho návrhu. Ráda dám vaší představě konkrétní podobu a tvar. Na pomoc si můžete vzít můj vzorník, případně se nechte inspirovat fotogalerií.

Spolupracuji s českým brusičem kamenů a společně vznikají nádherné unikáty. Každý drahokam má své vlastnosti, které mohou pozvednout osobnost nositele.

Jsem vyučená zlatnice s desetiletou praxí. Mým cílem je vytvářet šperky s duší. Snubní prstýnky v kombinacích bílého, žlutého a červeného zlata, stříbra nebo palladia pro vás vyrábím tradiční řemeslnou technikou s citem pro detail. Velký důraz kladu na perfektní vsazení zirkonů a diamantů. Poskytuji celoživotní záruku na zlaté prsteny (tzn. materiál, letované spoje a barevnou stálost) a prodlouženou pětiletou záruku na vsazené diamanty.

Ve své dílně v Brně také vykoupím zlomkové zlato ve všech jeho barvách i ryzostech. Výkupní cena se vždy mění dle aktuální výkupní ceny na burze.

motto: Skutečná hodnota je v člověku, šperk ho doprovází.

Fotogalerie:

Výroba snubních prstenů ze zlata, stříbra a palladia na míru tradiční řemeslnou technikouVýroba snubních prstenů ze zlata, stříbra a palladia na míru tradiční řemeslnou technikouVýroba snubních prstenů ze zlata, stříbra a palladia na míru tradiční řemeslnou technikouVýroba snubních prstenů ze zlata, stříbra a palladia na míru tradiční řemeslnou technikouVýroba snubních prstenů ze zlata, stříbra a palladia na míru tradiční řemeslnou technikou
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, osobně Brno a Slavkov u Brna

Ukázka výroby prstenů

Kontaktní informace

Jana Cimbálníková
Slámova 51
Brno-Černovice
618 00
Mobil:739 255 220
Email:jcimbalnikova@gmail.com
Web:www.jm-prsteny.cz
Účet:213329301 / 0600 (Moneta)
:86915924 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

S paní Janou Cimbálníkovou mám tu nejlepší zkušenost. Vybírali jsme si s partnerem snubní prstýnky, ale ty tuctové, někdy až nevkusné, co jsme viděli v různých zlatnictví, se nám nelíbily. Chtěla jsem něco jiného, práci s láskou dělanou, tak jsme si nakonec řekli, že riskneme objednávku na dálku přes internet. Seděla jsem a hledala a paní Janu jsem objevila vlastně zcela náhodou. Její práce mě ihned zaujala a jeden druh prstýnků naprosto uchvátil. Kontaktovala jsem ji, osobní setkání bohužel nebylo kvůli dálce možné, ale domluva s paní Janou byla rychlá, příjemná a jednoduše perfektní. Paní Jana neměla problém s žádným z mých přání, dokonce nám udělala velmi příjemnou cenu, za to ji mnohokrát děkujeme. Výroba trvala, řekla bych, naprosto běžnou dobu, a když prstýnky dorazily, byla jsem naprosto ohromena. Nádherná čistá práce a dokonce i něco navíc. Velmi paní Janě děkujeme za její přístup, práci a za to, že její šperky v náš svatební den semknou naše životy a budou důležitým symbolem v našem společném životě. Ještě jednou velmi děkujeme a rádi DOPORUČUJEME!
Tereza Němcová

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS