Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jana Cimbálníková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jana Cimbálníková — zlatnice se specializací na výrobu snubních prstenů a šperků

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Jana Cimbálníková:
Mile ráda píši doporučení paní Cimbálníkové, která nám vyrobila snubní prsteny přesně podle našich představ. Byli jsme velmi spokojeni s domluvou, cenou a nadmíru spokojeni s výslednými prstýnky. Prstýnky jsou originální, jedinečné a je více než jisté, že nikdo nebude mít stejné. Ještě jednou děkujeme.

Nikol Uhlová

Velmi doporučuji! Výborná cena, výborná práce. Jen je třeba počítat s delší dobou, než šperky budou hotové a mít radši časovou rezervu.

Markéta Kráčmarová

Jsme rádi, že jsme na webu našli zlatnici p. Janu Cimbálníkovou, za kterou jsme se rozjeli 300 km a objednali výrobu snubních prstýnků dle vlastního přání. Pár chvil příjemného setkání s paní Janou bylo naším potěšením, kdy nás ve své dílně zasvětila do tajů zlatnického řemesla. Pod šikovnýma rukama se po čase zrodily krásné prsteny, které jsou symbolem naší lásky a s nimiž se také snoubí i láska k řemeslu paní Jany. Zlatnici paní Janu Cimbálníkovou doporučuji všem, výsledek její práce je precizní a krásný.

Miluše Lišková

Liberecký kraj
S paní Janou Cimbálníkovou mám tu nejlepší zkušenost. Vybírali jsme si s partnerem snubní prstýnky, ale ty tuctové, někdy až nevkusné, co jsme viděli v různých zlatnictví, se nám nelíbily. Chtěla jsem něco jiného, práci s láskou dělanou, tak jsme si nakonec řekli, že riskneme objednávku na dálku přes internet. Seděla jsem a hledala a paní Janu jsem objevila vlastně zcela náhodou. Její práce mě ihned zaujala a jeden druh prstýnků naprosto uchvátil. Kontaktovala jsem ji, osobní setkání bohužel nebylo kvůli dálce možné, ale domluva s paní Janou byla rychlá, příjemná a jednoduše perfektní. Paní Jana neměla problém s žádným z mých přání, dokonce nám udělala velmi příjemnou cenu, za to ji mnohokrát děkujeme. Výroba trvala, řekla bych, naprosto běžnou dobu, a když prstýnky dorazily, byla jsem naprosto ohromena. Nádherná čistá práce a dokonce i něco navíc. Velmi paní Janě děkujeme za její přístup, práci a za to, že její šperky v náš svatební den semknou naše životy a budou důležitým symbolem v našem společném životě. Ještě jednou velmi děkujeme a rádi DOPORUČUJEME!

Tereza Němcová

Paní Cimbálníková je velice ochotná, milá a zkušená odbornice ve svém oboru! Poradí vám, jak zrealizovat vaše nápady, které jako v našem případě dle jiných nejsou reálné. Velice šikovná a ochotná zlatnice s pozlacenými prstíky :)

Miroslava Oborná

oborna.trebic@gmail.com ~ 608 779 923
Paní zlatnice byla moc milá a vstřícná. Pomohla nám s návrhem snubního prstýnku a vyšla vstříc. Prstýnky byly zhotoveny včas a s výsledkem jsme moc spokojení. Paní Cimbálníková je moc šikovná zlatnice. Vřele doporučuji.

Monika Bajerová

Strávili jsme poměrně dost času brouzdáním po internetu a hledáním inspirace pro něco originálního v rámci tak malého prostoru, jaký prstýnky nabízí. Nakonec jsme inspiraci našli v galerii paní Cimbálníkové. Nezůstalo jen u inspirace – paní Cimbálníkovou jsme požádali o schůzku a nechali si u ní snubní prstýnky i vyrobit. Chválíme osobní přístup, schopnost poradit při drobných nejistotách a samozřejmě i to nejpodstatnější – zpracování samotných prstýnků. Potěšila nás i cena. Jsme moc rádi, že jsme si prsteny nechali vyrobit právě u paní Cimbálníkové.

Radek Babička

Chtěli jsme s přítelem snubní prsteny, které mají něco společného, aby bylo vidět, že k sobě patří. Na internetu jsme ale bohužel nic originálního nenašli. Od známých jsme dostali tip na paní Cimbálníkovou a sjednali si schůzku. Vyslechla si naše představy a nic předem nezavrhovala. Snažila se nám vyhovět a přidat návrhy na zlepšení. V konečném výsledku vyrobené prstýnky předčily naše očekávání. K prstýnku jsem si nechala vyrobit i náušnice a řetízek s přívěškem se stejným motivem. Vše jedním slovem: „Nádhera!“ A i cenově jsme byli velmi mile překvapeni. Ještě jednou moc děkujeme.

Radka S.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS