Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jana Dušátková

Jana Dušátková

korektorka češtiny

Jana Dušátková
Jana Dušátková - logo

Nechte si zkontrolovat texty, na kterých záleží. Ráda provedu korekturu textů na váš blog, webové stránky a sociální sítě. S chutí opravím i vaše propagační materiály, bakalářské a diplomové práce, životopisy či jiné texty.

  • Pro weby – Opravím nejen překlepy, gramatické a pravopisné chyby na vašem webu, ale posvítím si i na kostrbatý slovosled, abyste neodradili své zákazníky nebo čtenáře.
  • Pro cizince – Neovládáte dostatečně češtinu? Pomůžu vám s úpravou textů, poskytnu konzultaci, případně i krátké doučování.
  • Pro našince – Potřebujete prezentovat sami sebe nebo svoji firmu pomocí textu? Postarám se o to, aby všechny vaše texty byly napsané správně a čitelně.

3 roky jsem pracovala v marketingové agentuře, kde jsem (kromě jiného) měla na starosti i copywriting a tvorbu marketingových textů. Při kontrole vašich textů se tedy zaměřím nejen na jejich pravopisnou a gramatickou stránku, ale mohu je zhodnotit i z obsahového hlediska.

Od roku 2016 mám vlastní projekt s názvem Češtinářské špeky, ve kterém stručnou a přehlednou formou ukazuji nejčastější chyby, které v češtině děláme, a další jazykové zajímavosti. Můžete ho sledovat na Facebooku či Instagramu. Češtinářské špeky prodávám i jako kartičky, které oceníte nejen při výuce českého jazyka.

Orientační ceník korektur a poptávkový formulář najdete na mém webu »

Fotogalerie:

Kartičky Češtinářské špekyKartičky Češtinářské špeky

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně Liberec

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Jana Dušátková
Ruprechtická 533/15
Liberec 1
460 01
Mobil:606 835 244
Email:jana.dusatkova@gmail.com
Web:www.cestinarskespeky.cz
Facebook:Facebook cestinarske.speky
Instagram:Instagram cestinarske.speky
Účet:2301982326 / 2010 (Fio)
:00786667

Doporučení z první ruky

Martin Očovaj
Janču znám už dostatečně dlouho na to, abych poznal, že je to zodpovědná detailistka. Její láska k českému jazyku a jeho pravidlům mi vždy pomohla v tom, aby texty, na kterých záleží, byly gramaticky i stylisticky správně. Jsem rád, že tady někdo takový je. Její projekt Češtinářské špeky na Facebooku, který je zábavný a poučný v jednom, se mi líbil hned od začátku.
konzultant se zaměřením na online marketing, webovou analytiku a rozvoj projektů

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS