Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jana Formánková

Jana Formánková

textařka a copywriterka

Jana Formánková
Jana Formánková - logo

Potřebuje váš blog šťávu? Křupavé texty a pikantní copywriting už nemusí být pouhý sen. Textové lahůdky prostřu i na váš reklamní stůl — kořeněné články, řízné rozhovory, zemité reportáže, svěží propagace, popularizace odborných témat à la carte a další propagační laskominy teď mohou oslovit i vaše zákazníky.

Ochutnejte Textové lahůdky:

  • Kořeněný blog – Také jste ve školní lavici usínali po těžké dějepisné stravě nudou? Záplava letopočtů a jmen sejme totiž každého. Z toho samého dějepisu se však dá uvařit i po čertech dobrý guláš. Nechte si chutnat.
  • Řízný rozhovor – Že nejste voják a stíhacím MiGům fakt nerozumíte? Já taky ne. Ale dokážu je zpopularizovat tak, že si po přečtení rozhovoru zabalíte svačinu a vyrazíte do leteckého muzea, abyste si tam mohli posedět v kokpitu a představit si, jaké to je, když vás honí nepřátelská raketa. S chutí do toho.
  • Zemitá reportáž – Autentická reportáž z místa dění je otiskem atmosféry. Vtáhne vás do děje a vy najednou chápete poslání jiného člověka. Ukázková reportáž je ideální jako zákusek ke kávě.
  • Svěží propagace – Tápete ve vlastní propagaci a vaše produktové texty lidi netáhnou? Nechte si uvařit ty správné prodejní články, po kterých se budou zákazníci olizovat. Pozor! Ukázková nabídka turistické cyklomapy je mimořádně návyková. Košt probíhá na vlastní nebezpečí.
  • Popularizace à la carte – Píšete o své práci, až se vám za klávesnicí práší, akorát, že to nikdo nečte? Pak je pro vás popularizace to pravé ořechové. Díky ní konečně promluvíte řečí lidu, aniž byste ztráceli na odbornosti. Dokonce i ze suchých historických dat se dá vykouzlit šťavnatý bestseller. Stačí přidat špetku záhad, aby to mělo šmak. Opepřit děj souboji, prošpikovat vlastenectvím a upéci jej dozlatova. Nalévat se bude ročník 1620.

Na univerzitě v Německu jsem vystudovala obor, který by se dal volně přeložit jako hospodářka kultury. Složila jsem tu zkoušky z historie, dějin umění, vlastivědy a marketingu. Mojí celoživotní zálibou jsou právě dějiny, jejich rekonstrukce a popularizace. Od roku 2004 profesně působím v oblasti marketingu a pomáhám firmám promlouvat řečí zákazníků. V roce 2019 jsem založila vlastivědný projekt Průvodce Strážskem, který je zároveň výkladní skříní Textových lahůdek – dokonce i reklama může být užitečná :).

Textové lahůdky:

Rozhovor s pilotem a modelářem Davidem FormánkemReportáž z hasičské soutěžeAutorský článek pro časopis SféraAutorský článek pro časopis Sféra

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Oblíbené zakázky Textových lahůdek:

Kontaktní informace

Jana Formánková
Pístinská 144
Stráž nad Nežárkou (Jihočeský kraj)
378 02
Mobil:731 115 900
Email:pisnujane@gmail.com
Web:www.textovelahudky.cz
Facebook:Facebook pruvodcestrazskem
Účet:192532924 / 0300 (ČSOB)
:73529427
DIČ:CZ7659223957

Doporučení z první ruky

S Textovými lahůdkami se spolupracuje jedna báseň. Za sebe mohu doporučit produktové popisy a korekce textového obsahu na webové stránky. Největší lahůdkou jsou články napsané lidsky, srozumitelně a s nenásilným zapracováním potřebných klíčových slov. Nesmím také zapomenout na to, že práci mám odevzdanou vždy včas, kolikrát i před termínem.
Pavlína Prunerová
Papruweb – weby jednoduše

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS