Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jana Grohmannová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Grohmannová — advokátka

Zobrazuji č. 1119 z celkem 19 doporučení prezentace Mgr. Jana Grohmannová:
S paní magistrou Grohmannovou jsem byl velmi spokojen. Pomohla mi ke zdárnému vyřešení mého problému. Veškerá jednání byla vždy profesionální a oceňuji její přátelský způsob spolupráce. Mohu doporučit.

Martin Hladílek

Kontakt na magistru Grohmannovou jsem obdržela s doporučením, že je výborná. Neváhala jsem a obrátila jsem se na ni s problémem ohledně ukončení mandátní smlouvy s jednou firmou, s kterou jsem spolupracovala. Vypadalo to, že se nepodaří se bez následků vyvázat, ale paní Grohmannová mi pomohla, za což jsem ráda a cokoliv dalšího potřebuji, tak s ní řeším. Obdržela jsem od ní spousty užitečných rad, sepsala mi smlouvy, které jsem potřebovala k práci. Vždy pracuje rychle, efektivně a za dobrou cenu. Její služby využívám nadále. Vyhovuje mi, že se dají s ní řešit věci elektronicky. Vřele doporučuji. Jsem maximálně spokojená.

Arjana Benešová

b.arjana@seznam.cz ~ 776 727 507
Využil jsem služby paní magistry při rušení organizační složky zahraničního podniku. O nic jsem se nemusel starat, byl jsem informován o všech krocích a odstíněn od všech právních a byrokratických úkonů.

Honza Král

Paní Grohmannovou jsem poprvé požádala o pomoc při začátku svého podnikání. Hledala jsem někoho, kdo by mi podal ucelený přehled, jak začít podnikat, poradil mi konkrétně v mé situaci. Jako jednu z možností mi nabídla školení v obecné rovině pro malou skupinku zájemců o stejné téma, poté jsme se zabývali konkrétními dotazy. Prezentace byla přehledná, obsahovala všechno podstatné. Všechny moje otázky srozumitelně zodpověděla. Bylo užitečné poslechnout si odpovědi na otázky ostatních. Možná by mě takové otázky v tu chvíli nenapadly, přitom mi přinesly cenné informace, které se později hodily. Udělala jsem si jasnou představu, jaké konkrétní kroky mě čekají a jak postupovat dál, na co nesmím zapomenout. Od té doby s paní magistrou spolupracuji pravidelně. Právní dokumenty a smlouvy, které jsem si nechala vyhotovit, byly vždy včas, pečlivě vypracované. Paní Grohmannová mi ke všem písemnostem podala vysvětlení, abych vše dobře pochopila. Vždy odpoví moje dotazy jazykem, který je dobře srozumitelný i laikovi. Oceňuji osobní nasazení a lidský přístup. Její služby upřímně doporučuji!

Hana Nováková

švadlena
www.sijusradosti.cz ~ hanka.novak@gmail.com
Paní Mgr. Grohmannovou mohu jen doporučit. Jejích služeb jsem využila již několikrát a to jak v otázkách trestního řízení, právního poradenství pro naše klienty, ale i při sestavení právních dokumentů. Velmi si cením její preciznosti, kvalitních služeb a rychlého jednání.

PhDr. Lucie Bělohlávková

Psychoterapeutické centrum Řipská
www.psycholog-praha.cz
Využili jsme služeb paní Jany Grohmannové při založení nové s.r.o. Vše proběhlo přesně dle dohody a ve velmi rychlém čase. Byli jsme s poskytnutými službami velmi spokojeni.

Jan Laštovka

jednatel firmy Instrategy Consulting, s.r.o.
Paní magistra Grohmannová připravovala likvidaci našeho neziskového sdružení, vždy byla perfektně připravená. Výborná byla telefonická a elektronická komunikace, která velmi urychlovala a usnadňovala celý proces. Vřele jí všem doporučuji, spolupráce s ní byla vstřícná a bezchybná. Velice jí děkuji.

Bc. Martina Bláhová

likvidátorka SPAJČK z.s.
607 657 109
S paní magistrou Janou Grohmannovou jsem měl možnost spolupracovat již několikrát. Její profesionalita, přehled a svědomitost jsou na vysoké úrovni. Velmi si cením jejího milého a citlivého přístupu ke klientům. Při naší poslední spolupráci (změna občanského sdružení na spolek) bylo vše provedeno v brzkém termínu a v naprosté dokonalosti. Vřele doporučuji její právnické služby.

Jaroslav Stich

sebeobrana-praha.cz ~ info@sebeobrana-praha.cz ~ 604 233 366
Paní advokátka Jana Grohmannová mi pomáhá při sepisování obchodních smluv. Oceňují její přátelský a profesionální přístup a ochotu také poradit v soukromých právních záležitostech. Jsem velmi spokojen a vysoce oceňují její právnické znalosti a vřele doporučuji její služby.

Petr Sklenář

psklenar1@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS