Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jana Miňovská

Jana Miňovská

grafická designérka a DTP specialistka

Jana Miňovská

Jako kreativní designérka s 20letou praxí nabízím kompletní grafickou podporu pro vaše projekty i podnikání. Mou specializací je především realizace tiskovin všeho druhu.

  • Firemní propagace na klíč – corporate identity, grafický manuál a jeho aplikace na propagační materiály. Tisková inzerce i bannerové kampaně.
  • Printová grafika – od vizitky po obsáhlé publikace. Grafické návrhy a předtisková příprava letáků, inzerce, POS materiálů, katalogů, firemních prezentací, časopisů, brožur, výročních zpráv i knih.
  • Obalový design – etikety a obaly nových produktů, vytváření privátních značek, redesigny stávajících produktových řad a jejich následná propagace – vizualizace, produktová fotografie, aplikace do produktových listů, katalogů, podklady pro e-shop.
  • Online grafika – statické bannery, newslettery, interaktivní PDF, formuláře, online distribuce publikací, podklady pro webové stránky, sociální sítě apod.

mém portfoliu najdete široké spektrum zakázek pro jednotlivce, start-upy i nadnárodní korporace. Na volné noze působím již 10. rokem a dříve jsem pracovala ve vydavatelstvích a reklamních agenturách. Grafickou práci často propojuji také s fotografováním, mým celoživotním koníčkem. Věnuji se hlavně oblasti reportážní a produktové fotografie.

Používám profesionální programy z balíku Adobe Creative Cloud a ve spolupráci s ověřenými kolegy můžu zajistit i přípravu textů, korektury, jazykové překlady a digitální i ofsetový tisk.

Reference: Sphere, Cestovní kancelář GEOPS, Creative World, Levandulové údolí, Obchodní Centrum DBK, Beat Saber, MSD, Česká asociace pro vzácná onemocnění, Ombudsman zdraví, Microsoft, ČEZ, AVG, iRobot, Codeware, FM Logistic, Limo BAR, Capsletto, Attractive, Axa, Creative Dock, Divadlo Aqualung, LaaLu, Liberecký kraj, Garmedis, MullenLowe, Pointa, RK Kronkel a další.

Portfolio:

Návrh designu časopisu ExcesPlakáty a program k představení divadla AqualungObaly pro řadu RAW tyčinekNewslettery pro CapslettoLogo
Zobrazit všech 60 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, především Praha a Ústecký kraj

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Jana Miňovská
Londýnská 10
Ústí nad Labem
400 01
Mobil:602 448 598
Email:jana.minovska@gmail.com
Web:www.janaminovska.eu
Facebook:Facebook janamdesign
Behance:Behance janaminovska
:68958935

Doporučení z první ruky

Grafická designérka Jana Miňovská pracuje pro naši firmu GEOPS - CK, s.r.o. již celou řadu let. Pracuje pro nás každoročně při přípravě katalogu a reklamních listů. Byla nám doporučena jako záskok za svého kolegu, který pro nás připravil původní obnovu katalogu Cesty za poznáním, uměním a přírodou a sžila se s našimi potřebami a zájmy neobyčejně rychle a svým tvůrčím přístupem ještě obohatila původní návrh. V současné době využíváme jejích služeb nejen pro katalog, ale i veškerou tištěnou reklamu, vytváření voucherů, reklamních předmětů a přípravu grafiky nových webových stránek. Jsme s ní velice spokojeni pro její zodpovědnost, spolehlivost a především kreativitu a samostatnost dovést akce až do konce k tisku. Víme, že se na ni můžeme spolehnout, zaujme i svou vstřícnou povahou a smyslem pro empatii. Její služby mohu jen doporučit.
Mgr. Jana Roztočilová
GEOPS - CESTOVNÍ KANCELÁŘ, s.r.o. specialista na poznávací zájezdy

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS