Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Mgr. Jana Pilná > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Mgr. Jana Pilná — poradkyně a lektorka v oblasti financí a vymáhání pohledávek

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Mgr. Jana Pilná:
Jako nově nastupující manažerka jsem nevěděla, co dělat dřív a potřebovala jsem se rychle v nové funkci zorientovat a ujasnit si priority. V tom mi koučování s Janou hodně pomohlo a já jsem díky tomu v nové práci získala sebejistotu. Za nějakou dobu jsem se na Janu obrátila znovu, a to proto, aby mi pomohla v práci s mým týmem. I v tom se naše spolupráce osvědčila a já mám teď tým, na který se můžu vždy spolehnout.

Petra M.

manažerka v pojišťovně
Jana mi pomohla, když jsem přišla o práci a nedařilo se mi dlouhou dobu najít novou. Měla jsem pocit, že nic neumím a nikdy už žádnou pořádnou práci nenajdu. Díky konzultacím se mi ale podařilo uvědomit si, v čem jsem dobrá a co všechno umím. A protože to byla úplně jiná oblast, než ve které jsem doteď pracovala, nakonec jsem si zařídila vlastní živnost a konečně dělám to, co mě baví a jsem moc spokojená.

Lenka Ptáčková

grafička
Na Janu jsem se obrátila v situaci, kdy jsem ve své práci nevěděla, jak dál. Připadala jsem si naprosto vyhořelá a vyčerpaná. Nedokázala jsem si stanovit priority a práce se na mě valila ze všech stran. Dlouhodobě se mi nedařilo vůbec nic, až jsem měla strach, že mě z práce vyhodí. Díky koučování jsem si byla schopna udělat ve svých cílech jasno a konečně se soustředit na to podstatné.

Veronika Kohoutová

vedoucí obchodního týmu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS