Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jana Pokorná

Ing. Jana Pokorná

projektová manažerka se zaměřením na obsahový marketing, virtuální asistentka

Ing. Jana Pokorná

Jako projektová manažerka koordinuji a řídím projekty, ve kterých mám na starost obsahový marketing – většinou vedení redakce pro přípravu firemních časopisů, brožur, článků a textů pro online prostředí. Také klientům pomáhám v oblasti virtuální asistence – administrativní práce na dálku.

Absolvovala jsem obor Marketing a management na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Poté jsem 10 let pracovala jako Account Director a Projekt Manager v reklamních agenturách pro celou řadu známých značek. Od roku 2013 působím jako projektová manažerka a virtuální asistentka na volné noze.

Ráda vám pomohu v těchto oblastech:

  • Projektový management – návrh postupu, příprava a koordinace realizačního týmu, časového plánu, rozpočtu, koordinace projektu, kontrola výstupů, komunikace se zákazníky/dodavateli, reporting. Specializuji se na oblast obsahového marketingu.
  • Administrativa – vytváření dokumentů, e-mailů, formulářů, dotazníků, přepisy textů (digitalizace), přepisy audio či video nahrávek.

Mé silné stránky: dobré organizační a komunikační dovednosti, dobrý time management, flexibilita, spolehlivost, schopnost přebrat zodpovědnost za zakázku v plném rozsahu, výborná znalost angličtiny.

Jsem otevřená jednorázové i dlouhodobější spolupráci.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Pracovní zkušenosti:

  • 2019–dodnes, Vortum, Project Manager (freelance): vedení redakce pro klienty Heureka a Ravensburger.
  • 2013–2019, Salt&Pepper, Project Manager (freelance): koordinace magazínu pro zákazníky parfumerií Marionnaud Paris.
  • 2013, Laufen CZ, Marketing Specialist (freelance): marketingové aktivity pro značky: Laufen, Roca, Jika.
  • 2008–2013, WM Communication Prague, Account Director: vedení ATL/BTL projektů pro klíčové klienty: GSK, Makro, Wyeth, Volvo, B.Braun Medical, Laufen CZ.
  • 2006–2008, Leagas Delaney, Sr. Account Manager: práce na ATL projektech pro klienta Škoda Auto na značkách: Fabia, Octavia, Superb, Roomster.
  • 2003–2006, Lowe GGK, Account Manager: participace na vytváření komunikačních strategií a vedení ATL projektů pro klienta Nestlé na značkách: Orion, Modré z nebe, Aero, BonPari a Jojo.
  • 2001–2002, Linea Recta, Project Manager: odpovědnost za řízení BTL projektů pro klienty Vitana, Gillette, Wrigley, Kraft Foods.

Kontaktní informace

Ing. Jana Pokorná
Jasmínová 689
Dolní Břežany (Středočeský kraj)
252 41
Mobil:774 069 648
Email:pokornajana@post.cz
Web:jana-pokorna.cz
Facebook:Facebook jana.pokorna.58910
LinkedIn:LinkedIn jana-pokorna-baabaa6
Skype:Skype pokorna_jana
:72332824

Doporučení z první ruky

S Janou Pokornou spolupracuji na různých projektech téměř dva roky. Velmi si cením jejího profesionálního přístupu, vrozené spolehlivosti, pracovitosti a flexibility. Je radost dosáhnout společného pracovního cíle a mít přitom skvělý pocit na duši z příjemné spolupráce.
Martina Duraj
editorka

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS