Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jana Vránová

Bc. Jana Vránová

tester pro weby a webové aplikace

Bc. Jana Vránová

Nabízím profesionální testování webů a webových aplikací. Při své práci vycházím z vývojářské dokumentace a obecných zásad použitelnosti webu. V případě agilně řízeného vývoje (startupy bez standardní dokumentace) se řídím nejlepšími praktikami vývoje webových aplikací a dodanými scénáři, které popisují očekávané chování. Výstupem mé práce je testovací report, který můžete zapracovat do svého projektu.

Mám ekonomické a technické vzdělání z irské Sligo Institute of Technology. Vedle metodiky testování ovládám také základy programování a kódování webu na řadě různých platforem. Díky zkušenostem z různých typů projektů se umím přizpůsobit vašemu stylu práce. S rodinou žijeme v Palo Alto v Sillicon Valley, takže mám přehled o moderních trendech ve webových technologiích.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Jana Vránová
4260 Ruthelma Ave.
Palo Alto
CA 94306
USA
Mobil:605 401 059
Email:jana.kamarytova@seznam.cz
LinkedIn:LinkedIn janavranova

Doporučení z první ruky

Robert Vlach
Jana Vránová se mnou spolupracovala jako testerka nového startupu individi.cz a pomohla mi najít a odhalit několik kritických chyb v prvních verzích aplikace. Bez problémů se vyrovnala s tím, že projekt vyvíjený štíhlou lean metodou, nemá standardní vývojářskou dokumentaci a sama navrhla testování pomocí uživatelských scénářů, které před každým kolem testování definují očekávané chování. Jana se vedle práce stará i o rodinu, takže je trochu časově omezená, ale vždy jsme se v pohodě domluvili a dodala očekávané výsledky.
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS