Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Janka Chudlíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Janka Chudlíková — lektorka měkkých dovedností a koučka

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Janka Chudlíková:
Eliška Vyhnánková
U Janky jsem absolvovala jednodenní seminář a šla jsem najisto. Její energie čiší ze všeho co dělá, očekávala jsem tedy hodně. A dostala jsem ještě víc. Jeden jediný den stačil k tomu, abych o mnoha věcech začala přemýšlet úplně jinak. Navíc některé nabitě nabyté informace používám i během svých seminářů. Zkrátka Janku budete citovat už po pár hodinách. Těším se na další kola.

Eliška Vyhnánková

konzultantka, lektorka a krotitelka sociálních sítí
JUDr. Jindřiška Šulcová
Janka je skvělá! Setkání s ní považuji za naprosto zásadní. Vše vysvětluje polopatě, přitom ty nejdůležitější věci řekne tak, že před nimi nikdo neuteče, a to je teda fakt pecka! Janko, jsi třída, díky za to!

JUDr. Jindřiška Šulcová

patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví
Janka je úžasná žena. Přátelská a přitom profesionální. Studnice znalostí, která vědomě sype ze svého bezedného rukávu to, co právě potřebujete. Během setkání se ze široka usmíváte a cítíte, jak se uvnitř vás něco nenávratně mění k lepšímu.

Adam Marčan

www.adammarcan.cz ~ marcan.adam@gmail.com ~ 603 393 387
Sir Winston Churchill říkal „Žádný problém se nevyřeší tím, že ho dáme k ledu“. Já k tomu díky Jance přidávám „...a s kompromisy po řešení se žije lépe, když si poctivě a empaticky odpracujeme svých 50%, víc stejně neovlivníme“. Janka je profesionál a návratnost vaší investice do vašeho vzdělání s Jankou se vyplatí. Příležitost k zamyšlení se „nad subjektivně důležitým“ je bez diskuzí.

Josef Langmayer

CFO/Raiffeisen Investment Company & Head of Controlling
Změnila se taková drobnost. Tedy vědomí, že změna jde, že jediný, kdo ji realizuje nebo ne, jsem já. A to je veliká věc, Janko. Protože nevěda tohle, jé, to se to vymlouvalo, nemohlo a odkládalo, a čekalo „až“. To byly časy… Dodávám ale hned, že to zdaleka není všechno. Informaci, že změna je jen v našich rukou, si, milí zlatí, přečtete na každým druhým přiblblým motivačním posteru na síti. K opravdové změně, je třeba udělat první krok. Ano, pro mne to byl jeden takový mírně neformální kurz s Jankou.

Milan Kovář

projektový manažer
Za tři roky, co spolu spolupracujeme, se radikálně a zázračně nezměnilo nic. A stále jsem maminka, manželka, projektová manažerka, kamarádka, dcera a žena. Co se ale změnilo radikálně pod tvým vedením, je moje všímavost ke krásným věcem a hlavně k životu! Dnes si vytvářím galerii krásných zážitků z každého dne, netancuji v…, vím, že mám nekonečně mnoho možností, že svých 50 % udělám na 100 % a dýchám! A za to všechno ti patří velký dík. Jsi pro mě inspirací! SKY IS NO LIMIT, ať se ti daří! Jen tak dál.

Olga Shelongová

projektová manažerka
Setkání s Jankou byl jeden z mých nejintenzivnějších zážitků za posledních několik měsíců. Inspiraci a motivaci z něj čerpám stále a ještě dlouho budu! Asi tak bych popsal to, jak pro mě bylo obohacující. To, že je Janka skvělá lektorka s fantastickými prezentačními dovednostmi zmiňovat asi ani nemusím.

Lukáš Barda

IT konzultant
Janku znám již pěkných pár let. Byla to ona, kdo mě přijímal do marketingu Zentivy a již tehdy bylo interview velmi interaktivní a pořádně do hloubky – náročné, ale velmi motivující. Ano, v téhle firmě bych chtěla pracovat, jsou-li tu tak zajímaví lidé, říkala jsem si. Znovu jsem se s ní spojila tento rok a absolvovala její kurz „Osobní úklid aneb moje životní priority“ a souběžně jí požádala o osobní koučink. Již během naší první schůzky „po letech“ Janka dokázala perfektně „nacítit“, jaké jsou moje aktuální potřeby. Ale co je pro mě velmi důležité, nechala mě, ať si na ně přijdu sama, dokážu je pojmenovat, citlivě mi nastavovala zrcadlo a já jsem si krok po kroku stanovovala priority. Janka velmi přirozeně kombinuje teorii s ilustrací na konkrétních příkladech z praxe. Žádná omáčka, ale rovnou k věci, dynamika a akčnost, ovšem ve velmi laskavém obalu. Tryská z ní pozitivní energie, ale taková ta opravdová, životní, která vás zkrátka „nakazí“. Zařazení principů tvorby vizí a zapojení všech smyslů do výsledného procesu mi pomohlo najít klid a spokojenost se sebou samou. Vnímám i velmi pozitivní reakce od okolí. Zkrátka, Janka mi pomohla rozebrat můj současný svět opravdu na malé atomy a přeskládat je do podoby, která mi aktuálně vyhovuje.

Galina Pohlová

strategy marketing manager
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS