Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jarek Mikeš

Jarek Mikeš

profesionální rozjížděč nápadů

Jarek Mikeš

Jako profesionální rozjížděč nápadů vám pomůžu dostat z vašeho start-upu maximum. Udělám vše pro to, abyste šli na „startovní čáru“ v co nejlepší kondici a na nic důležitého nezapomněli.

Mám přes 15 let zkušeností z mnoha projektů a vlastních úspěšných firem, široký rozhled napříč obory a databázi důležitých kontaktů. Budu vám oporou na cestě k vysněnému cíli.

Mé služby pro start-upy:

  • Firemní agenda – Doporučím nejvhodnější právní formu pro vaše podnikání a pomohu s jejím založením. Dále se postarám o nastavení vnitropodnikových (vnitroprojektových) směrnic.
  • Účetnictví – Bez kvalitního účetního a nastavení digitalizovaných procesů účetnictví se neobejdete. Spolupracuji s řadou účetních na volné noze, účetními i daňovými agenturami. Sám vlastním účetní a technologickou společnost Digital Payments CZ s.r.o., která se specializuje na digitalizaci účetnictví.
  • Projektové řízení – Společně vybereme a nastavíme vhodné nástroje projektového řízení. Mám zkušenosti v zavádění agilních metodik a velmi jsem si oblíbil metodiky SCRUM a PRINCE2. V rámci nastavených procesů pak vyškolím všechny členy týmu, aby věděli, co a jak funguje.
  • Vývoj – Chcete vyvíjet webové stránky, e-shop, webovou či mobilní aplikaci? Pomohu vám najít vhodného dodavatele. Sám jsem byl řadu let v roli aktivního developera. Od roku 2008 vlastním IT agenturu digimadi people s.r.o., která spravuje přes 300 nejrůznějších projektů.
  • Digitální marketing – Pomohu vám vybrat vhodného dodavatele marketingových služeb. Také vám posloužím jako „překladatel“ reportů od dodavatelů, abyste jim snadno porozuměli. V roce 2011 jsem založil agenturu stormedia agency s.r.o., která klientům zajišťuje špičkový digitální marketing.
  • Vzdělávání – Aby vám v projektu vše šlapalo jako na drátkách, je třeba mít sladěný tým. Pomohu vám s jeho proškolením a zároveň nastavíme vzdělávací procesy tak, abyste dokázali pravidelně a úspěšně školit své pracovníky sami a s minimem úsilí.

V případě, že využijete služeb některých mých projektů, máte veškeré poskytnuté konzultace zdarma. Jsem zvyklý pracovat na výkon. Společný čas neměřím, je pro mne důležité, abyste byli spokojeni a vaše zadání splněno. Ceny jsou určovány individuálně a vždy se je dozvíte předem.

Jsem aktivní jednatel v několika společnostech. Často přednáším na vysokých školách a soukromých akcích na témata start-upů, projektového řízení, digitálního marketingu a inovací. V letech 2019 a 2020 jsem jako Google Certified Trainer pro vzdělávání a Future Skills proškolil stovky lidí. Vytvořil jsem vzdělávací program Digitální minimum, které školím v rámci programu Grow with Google. Také pořádám největší Festival digitálních nomádů v ČR.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, Brno, Znojmo

Kategorie katalogu:

Jaké projekty často řeším?

Převážně se jedná o webové a mobilní aplikace, internetové obchody, informační systémy, bankovní, finanční a aukční aplikace, SaaS (Software as a Service). Pomáhám se zpracováním dokumentace investičního záměru, který můžete využít například při žádosti o financování v bankách (úvěr), získání dotací či oslovení investora.

Kontaktní informace

Jarek Mikeš
Jana Babáka 2733/11
Brno
612 00
Mobil:776 750 101
Email:facility@jarekmikes.com
Web:www.jarekmikes.com
Facebook:Facebook jarekmikes
LinkedIn:LinkedIn jarekmikes
Twitter:Twitter jarekmikes
YouTube:YouTube jarekmikes
:70430845

Doporučení z první ruky

S Jarkem spolupracuji už dlouhou dobu. Má vlastní myšlenky a nápady na nové projekty a podílí se na několika startupech. Je ochotný přistoupit na mé vlastní nápady nebo se jimi inspirovat. Rozhodně má Jarek hodně velký rozhled v podnikání, startupech a vůbec v celé oblasti tvorby webových stránek.
Roman Holba
webový designér, designér mobilních aplikací, UI/UX

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS