Jarek Mikeš

profesionální rozjížděč nápadů

Jako profesionální rozjížděč nápadů vám pomůžu dostat z vašeho start-upu maximum. Udělám vše pro to, abyste šli na „startovní čáru“ v co nejlepší kondici a na nic důležitého nezapomněli.

Mám přes 15 let zkušeností z mnoha projektů a vlastních úspěšných firem, široký rozhled napříč obory a databázi důležitých kontaktů. Budu vám oporou na cestě k vysněnému cíli.

Mé služby pro start-upy:

  • Firemní agenda – Doporučím nejvhodnější právní formu pro vaše podnikání a pomohu s jejím založením. Dále se postarám o nastavení vnitropodnikových (vnitroprojektových) směrnic.
  • Účetnictví – Bez kvalitního účetního a nastavení digitalizovaných procesů účetnictví se neobejdete. Spolupracuji s řadou účetních na volné noze, účetními i daňovými agenturami. Sám vlastním účetní a technologickou společnost Digital Payments CZ s.r.o., která se specializuje na digitalizaci účetnictví.
  • Projektové řízení – Společně vybereme a nastavíme vhodné nástroje projektového řízení. Mám zkušenosti v zavádění agilních metodik a velmi jsem si oblíbil metodiky SCRUM a PRINCE2. V rámci nastavených procesů pak vyškolím všechny členy týmu, aby věděli, co a jak funguje.
  • Vývoj – Chcete vyvíjet webové stránky, e-shop, webovou či mobilní aplikaci? Pomohu vám najít vhodného dodavatele. Sám jsem byl řadu let v roli aktivního developera. Od roku 2008 vlastním IT agenturu digimadi people s.r.o., která spravuje přes 300 nejrůznějších projektů.
  • Digitální marketing – Pomohu vám vybrat vhodného dodavatele marketingových služeb. Také vám posloužím jako „překladatel“ reportů od dodavatelů, abyste jim snadno porozuměli. V roce 2011 jsem založil agenturu stormedia agency s.r.o., která klientům zajišťuje špičkový digitální marketing.
  • Vzdělávání – Aby vám v projektu vše šlapalo jako na drátkách, je třeba mít sladěný tým. Pomohu vám s jeho proškolením a zároveň nastavíme vzdělávací procesy tak, abyste dokázali pravidelně a úspěšně školit své pracovníky sami a s minimem úsilí.

V případě, že využijete služeb některých mých projektů, máte veškeré poskytnuté konzultace zdarma. Jsem zvyklý pracovat na výkon. Společný čas neměřím, je pro mne důležité, abyste byli spokojeni a vaše zadání splněno. Ceny jsou určovány individuálně a vždy se je dozvíte předem.

Jsem aktivní jednatel v několika společnostech. Často přednáším na vysokých školách a soukromých akcích na témata start-upů, projektového řízení, digitálního marketingu a inovací. V letech 2019 a 2020 jsem jako Google Certified Trainer pro vzdělávání a Future Skills proškolil stovky lidí. Vytvořil jsem vzdělávací program Digitální minimum, které školím v rámci programu Grow with Google. Také pořádám největší Festival digitálních nomádů v ČR.

Jaké projekty často řeším?

Převážně se jedná o webové a mobilní aplikace, internetové obchody, informační systémy, bankovní, finanční a aukční aplikace, SaaS (Software as a Service). Pomáhám se zpracováním dokumentace investičního záměru, který můžete využít například při žádosti o financování v bankách (úvěr), získání dotací či oslovení investora.

Jarek Mikeš

Kontakty

Jarek Mikeš
Jana Babáka 2733/11
Brno
612 00
Mobil:776 750 101
Email:facility@jarekmikes.com
Web:www.jarekmikes.com
Facebook:jarekmikes
LinkedIn:jarekmikes
Twitter:jarekmikes
YouTube:jarekmikes
IČ:70430845

Doporučení
z první ruky

S Jarkem jsem se setkal, když jsem více než rok hledal systém, který bude umět vše – od webu, fakturace, CRM až po e-mailing. Vyzkoušel jsem desítky různých systémů z celého světa, až jsem nakonec vybral, díky velmi starému komentáři Jarka na Facebooku, systém azami. Začalo to tím, že jsem si s Jarkem zavolal, dozvěděl se, že azami umí, co chci a začal ho používat. Našel jsem jim tam nějakou chybku, nabídl se jako tester a tehdy asi začala naše spolupráce. Od té doby mám to štěstí, že mohu „pracovat“ na některých Jarkových projektech. A to na různých pozicích, což mi dovolilo se naučit mnoho nového nebo si prohloubit své znalosti a dovednosti. A toto vše nejen v IT oblasti, projektového řízení, ale vlastně i „jak podnikat“. Často si říkám, jak všechno zvládá, když má rodinu, malé děti a k tomu je mi jasné, že nevím o všech jeho projektech. Vždy mne udivuje jeho šíře a hloubka znalostí, které asi pramení z (podnikatelských) zkušeností, ale také lidský a vstřícný přístup ve všech možných situacích.

Radek Šimčík