Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jaroslava Kořená > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Jaroslava Kořená — kouzelnice obsahu pro blogy i sociální sítě Facebook, Twitter, LinkedIn a Instagram

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Bc. Jaroslava Kořená:
Jaroslava byla hlavní organizátorkou týmu pořádající Majáles Ostrava 2014. Její vedoucí schopnosti, koordinace týmu, komunikace a příprava je obdivuhodná. Spolupráce a sdílení informací bylo na profesionální úrovni a zcela bez problémů. Spolupráci s ní lze jen doporučit.

Jan Smolka

Jarka se narodila pro to, aby byla týmovým leaderem. Ví, jak motivovat a inspirovat své kolegy, což je dnes velmi vzácné. Je radost s ní pracovat.

Lenka Šťastná

Jarka měla v rámci Srazu absolventů na starost koordinaci kulturně-hudebního programu, komunikaci s interprety a zajištění chodu line-upu. Skvěle využila svých bohatých zkušeností a vše se podařilo zrealizovat ke spokojenosti návštěvníků. Především pro její nadšení, ochotu, angažovanost, kreativitu, dobré organizační schopnosti a smysl pro věc ji mohu jen doporučit.

Lucie Rýcová

vedoucí útvaru sociálních záležitostí, Alumni – péče o absolventy ve společnosti VŠB-TUO
Wichterlovo gymnáziu je dobrá „adresa“. A to díky takovým studentům, dnes absolventům, jako je Jarka. Věřím, že budete úspěšná ve své profesi. Vaším doporučením je Vaše odbornost, entuziasmus a schopnosti. Držím palce v profesním i osobním životě!

Antonín Balnar

zástupce ředitele, Wichterlovo gymnázium
V létě 2016 u nás Jarka pracovala jako dobrovolník. Projevila svůj důraz pro detail, efektivní komunikační dovednosti a hlubokou touhu po vzdělání. Celý tým se na ni mohl spolehnout s každodenní prací stejně jako s dlouhodobými projekty. Jsem silně přesvědčen, že Jarka bude skvělým přínosem každého týmu. Pro ten náš jím rozhodně byla.

René Bystroň

2nd year MBA student v Tuck School of Business
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS