Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jindra Žďánská

Mgr. Jindra Žďánská

překladatelka francouzštiny a angličtiny

Mgr. Jindra Žďánská

Nabízím překlady z/do francouzštiny a z angličtiny do češtiny pro firmy, agentury i jednotlivce. Za 10 let praxe jsem nasbírala zkušenosti hlavně s překlady právních a obchodních textů, smluv, firemní komunikace, propagačních materiálů, manuálů a textů pro dabing. Pro maximální přesnost překladů používám CAT nástroj SDL Trados Studio 2017.

Vystudovala jsem obor Francouzský jazyk a literatura na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Z angličtiny jsem složila zkoušku Cambridge English (certifikát CAE C1). V letech 2013–2014 jsem pracovala jako interní překladatelka v agentuře IVEX Central Europe v Písku.

Certifikáty:

Certificate in Advanced English C1Akademický titul magistra v oboru Francouzský jazyk a literatura | FFMU v Brně

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kontaktní informace

Mgr. Jindra Žďánská
Za Pazdernou 2573
Písek (Jihočeský kraj)
397 01
Mobil:773 581 984
Email:j.zdan@seznam.cz
Web:preklady-jindra-zdanska0.webnode.cz
LinkedIn:LinkedIn jindrazdanska
Účet:1227589002 / 5500 (Raiffeisen)
:01224409

Doporučení z první ruky

S Mgr. Jindrou Žďánskou jsme se dohodli na spolupráci při překladu seznamu modelů pracovních oděvů do francouzštiny. Potěšila mne rychlá odpověď po poptání zakázky, jasné posouzení náročnosti úkolu a nastavení ceny v souladu s rozsahem práce. V průběhu překládání chválím komunikaci, v případě potřeby zájem o dovysvětlení překládaných pojmů. Celkově tedy tuto překladatelku mohu jednoznačně doporučit.
Mgr. Michal Kadlec
Marketing & PR Specialist

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS