Ing. Jindřich Fáborský

pořadatel konference Marketing Festival, konzultant e-commerce, marketingu a event managementu

Jsem zakladatelem a pořadatelem Marketing Festivalu, nejprestižnější české marketingové konference a jedné z největších akcí svého druhu v Evropě. Na prknech festivalu představujeme přední světové marketéry, které vybírám a oslovuji já osobně. Marty Neumeier, Avinash Kaushik, Larry Kim a řada dalších oborových celebrit i méně známých špičkových expertů včetně těch našich, českých, to je Marketing Festival.

Jak si asi umíte představit, každoroční pořádání tak velké akce mě prvních pár let vytížilo na 200 %. Nyní se díky ustálenému týmu mohu věnovat i jiným projektům: Nadačnímu fondu Dobrodění, studijnímu programu Digisemestr včetně videoportálu Digisemestr Online, ecommerce veletrhu Reshoper, souvisejícímu portálu Vzdělávej se a také poradenství pro e-commerce, marketingové strategie a pořádání eventů, což jsou oblasti, kterým skutečně do hloubky a prakticky rozumím.

Proč to dělám? Protože jako pořadatel, vyučující i jako konzultant jsem přesvědčen, že osvědčené know-how, postupy, procesy, strategie, kontakty, doporučení i zkušenosti by se měly sdílet a šířit dále. V rámci poradenství se sice mohu plně věnovat jen několika klientům ročně, nicméně pokud máte pocit, že byste mezi nimi měli být právě vy, budu rád, když mi napíšete.

Rozhovor pro Na volné noze TV

Přednáška Podnikání je jízda v reálném čase

Ceny a smluvní podmínky

Poskytuji poradenství výhradně v oblasti e-commerce, marketingové strategie a pořadatelství eventů. Na další odbornosti případně rád doporučím prověřené kolegy konzultanty, včetně těch zahraničních. Mám kontakty na většinu české marketingové scény i na ty nejznámější marketingové profesionály z celého světa a dokážu velmi dobře doporučit, co a koho pro svůj projekt potřebujete. Minimální rozsah konzultace jednoduchého problému je 2 až 4 hodiny včetně analýzy, u firemních projektů pak 1 až 2 člověkodny naceněné individuálně podle zadání.

  • základní cena poradenství … 2.000 Kč/hod. + DPH 21 %
  • výjezd ke klientovi v Česku … 5.000 Kč/den + DPH 21 %
  • nenárokové slevy pro neziskovky a motorkářské projekty (moje srdcovka)

Profesní úspěchy a milníky

  • zakladatel a pořadatel Marketing Festivalu, největší a nejvýznamnější marketingové konference v Česku (od roku 2013)
  • zařazen do prestižního výběru 30 pod 30 časopisu Forbes (30 nejtalentovanějších Čechů pod 30 let, za rok 2016)
  • zakladatel Digisemestru, prestižního semestrálního studia digitálního marketingu (od roku 2015)
  • zakladatel společnosti Redding Events coby pořadatele průkopnického veletrhu Reshoper (dříve Ecommerce Expo) a portálu Vzdělávej se
  • porotce v prestižních cenách za nejlepší digitální kampaně European & US Search Awards (přístup k až 500 prezentacím vč. reportů, jako jediný Čech)
  • zakladatel a předseda Nadačního fondu Dobrodění, který pomáhá Domovu bez zámku v Náměšti nad Oslavou
  • vyučující předmětu Digitální marketing na Univerzitě Palackého v Olomouci i na Masarykově Univerzitě v Brně (2011–2015)
Ing. Jindřich Fáborský
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Jindřich Fáborský
Marketing Festival s.r.o.
Renneská třída 12
Brno
639 00
Email:faborsky@gmail.com
Web:www.marketingfestival.cz
www.faborsky.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:faborsky
LinkedIn:faborsky
Twitter:faborsky
IČ:01646486 (plátce DPH)
DIČ:CZ01646486

Doporučení
z první ruky

Když jsem Jindru poznal, byl to velmi dobrý PPC specialista, který zcela nezištně předával své know-how studentům na Univerzitě Palackého v Olomouci v rámci projektu JsmeMarketing. Od té doby se doslova za pár let vypracoval do pozice, kdy je hybatelem vzdělávání v digitálním marketingu v celé České republice. Úspěch Marketing Festivalu přitom není ani trochu nahodilý. Jindra vynakládá nemalé prostředky při objíždění velkých světových konferencí při hledání řečníků a inspirace. Tvrdě pracuje na tom, aby pak u vystupujících byly prezentace připravené dopředu a byla odladěna jejich kvalita. Jindra zbořil negativní doprovodné jevy, které české odborné konference doprovázejí. Prostě se rozhodl, že je ve svém podniku nechce mít, a tak je nepřipustil. Smeknout musím také před jeho perfekcionismem a snaze dát návštěvníkovi konference to nejlepší, přičemž se to někdy týká i detailů, které nejsou tak úplně doceněny, a ekonomicky proto někdy ani nedávají smysl. Jindra je excelentní marketér, především je to ale srdcař s asi největším drajvem a entuziasmem, jaký jsem kdy u někoho viděl. Navíc přes svůj hvězdný status v české marketingové komunitě neztratil pokoru a pořád stojí nohama na zemi. Je mi ctí, že mohu Jindru nazývat svým přítelem a vidět jeho růst z bližší perspektivy.

Petr Michl

šéfredaktor Marketing Journal