Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > JUDr. Jindřiška Šulcová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

JUDr. Jindřiška Šulcová — patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace JUDr. Jindřiška Šulcová:
Spolupráce s JUDr. Jindrou Šulcovou je perfektní. Vždy ochotně, rychle a věcně vyřeší to, s čím potřebujeme pomoci.

Petr Kočárek

www.bazarita.cz
JUDr. Jindru Šulcovou jsem poznala na její vynikající přednášce na téma ochranné známky v Baby Office. Ačkoli šlo o složité právnické téma, vysvětlila ho nám obyčejným smrtelníkům srozumitelnou formou, takže jsme si odnesli spoustu užitečných poznatků a rozhodně se nenudili. Určitě doporučuji a těším se na příště :)

Lenka Blažejová

výtvarnice, grafička a webdesignerka
Služby JUDr. Jindry Šulcové jsem využil při podávání žádosti o ochrannou známku pro svou vzdělávací agenturu. Spolupráce byla naprosto bezproblémová. JUDr. Šulcová mi ještě před přijetím zakázky celý postup podrobně a srozumitelně vysvětlila, v rámci spolupráce pak precizně zpracovala rešerši, podala žádost a po celou dobu se mnou komunikovala o průběhu jejího schvalování. Po přihlášení ochranné známky mi dále nabídla, že bude sledovat dobu její platnosti a před jejím vypršením mě s dostatečným předstihem upozorní. Její přístup byl vstřícný, empatický a naprosto profesionální. Když jsem pak řešil výběr patentového zástupce pro firmu, s níž spolupracuji, byla JUDr. Šulcová první volbou.

Petr Kukal

www.agenturafext.estranky.cz ~ petr.kukal@seznam.cz ~ 607 958 656
S paní JUDr. Jindrou Šulcovou spolupracuji teprve krátkou dobu. I přesto velice oceňuji její profesionální přístup a dokonalou znalost problematiky ochranných známek nejen na národní, ale i mezinárodní úrovni. Při své práci je precizní, flexibilní, spolehlivá a zároveň velmi ochotná a milá.

Markéta Borková

jednatel LIFEsport s.r.o.
www.kettler.cz
Tímto bych chtěl poděkovat paní JUDr. Šulcové za skvěle odvedenou práci, za profesionální přístup, vstřícnost, ochotu, skvělou komunikaci a rychlost v řešeni našeho problému s obchodní značkou. Rád bych paní Šulcovou doporučil, protože je to profesionál ve svém oboru. Ke své práci vždy přistupuje na 100 % a výsledek provedené práce tomu také odpovídá. Děkuji.

Roman Rohrwasser

jednatel Solution Factory s.r.o.
www.solutionfactory.cz
U JUDr. Jindry Šulcové oceňuji nejen vysokou úroveň jejích odborných znalostí, ale také orientaci na klientovy potřeby a vysoké pracovní nasazení při hájení klientových zájmů.

Mgr. Anna Šafránková

firemní právník AVIA, a. s.
n-e@centrum.cz
S Jindrou jsme konzultovali postup při potenciálním sporu v souvislosti s ochrannými známkami. Jindra reagovala velmi rychle, naprosto profesionálně a dala nám krátké, jasné doporučení jak postupovat. Spolupráci si velmi chválíme a Jindru doporučujeme.

Pavel Milan Černý

Econea – e-shop pro každodenní hrdiny
www.econea.cz ~ pavel@econea.cz ~ 226 633 542
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS