Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > JUDr. Jindřiška Šulcová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

JUDr. Jindřiška Šulcová — patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace JUDr. Jindřiška Šulcová:
Služby JUDr. Jindry Šulcové jsem využil při podávání žádosti o ochrannou známku pro svou vzdělávací agenturu. Spolupráce byla naprosto bezproblémová. JUDr. Šulcová mi ještě před přijetím zakázky celý postup podrobně a srozumitelně vysvětlila, v rámci spolupráce pak precizně zpracovala rešerši, podala žádost a po celou dobu se mnou komunikovala o průběhu jejího schvalování. Po přihlášení ochranné známky mi dále nabídla, že bude sledovat dobu její platnosti a před jejím vypršením mě s dostatečným předstihem upozorní. Její přístup byl vstřícný, empatický a naprosto profesionální. Když jsem pak řešil výběr patentového zástupce pro firmu, s níž spolupracuji, byla JUDr. Šulcová první volbou.

Petr Kukal

www.agenturafext.estranky.cz ~ petr.kukal@seznam.cz ~ 607 958 656
S paní JUDr. Jindrou Šulcovou spolupracuji teprve krátkou dobu. I přesto velice oceňuji její profesionální přístup a dokonalou znalost problematiky ochranných známek nejen na národní, ale i mezinárodní úrovni. Při své práci je precizní, flexibilní, spolehlivá a zároveň velmi ochotná a milá.

Markéta Borková

jednatel LIFEsport s.r.o.
www.kettler.cz
Tímto bych chtěl poděkovat paní JUDr. Šulcové za skvěle odvedenou práci, za profesionální přístup, vstřícnost, ochotu, skvělou komunikaci a rychlost v řešeni našeho problému s obchodní značkou. Rád bych paní Šulcovou doporučil, protože je to profesionál ve svém oboru. Ke své práci vždy přistupuje na 100 % a výsledek provedené práce tomu také odpovídá. Děkuji.

Roman Rohrwasser

jednatel Solution Factory s.r.o.
www.solutionfactory.cz
U JUDr. Jindry Šulcové oceňuji nejen vysokou úroveň jejích odborných znalostí, ale také orientaci na klientovy potřeby a vysoké pracovní nasazení při hájení klientových zájmů.

Mgr. Anna Šafránková

firemní právník AVIA, a. s.
n-e@centrum.cz
S Jindrou jsme konzultovali postup při potenciálním sporu v souvislosti s ochrannými známkami. Jindra reagovala velmi rychle, naprosto profesionálně a dala nám krátké, jasné doporučení jak postupovat. Spolupráci si velmi chválíme a Jindru doporučujeme.

Pavel Milan Černý

Econea – e-shop pro každodenní hrdiny
www.econea.cz ~ pavel@econea.cz ~ 226 633 542
Ing. Lenka Papřoková
Máte-li skvělý název firmy či slogan, registrujte ho. Jindra zajistí rešerši názvu a pokud jí název projde, pomůže s registrací ochranné známky. Její služby šetří čas, peníze a hlavně předcházejí budoucím problémům. Zboží, služeb i značek na trhu neustále přibývá. Nové značky by tak měly vznikat v dobré víře, aby neohrožovaly ty existující, ale zároveň se daly patřičně chránit. S Jindrou Šulcovou mám tu čest na tvorbě některých značek spolupracovat. Její vstupy moji práci zásadně posunují. Velmi doporučuji také školení Braň svou značku. Znalost práva ochranných známek obecně je v Česku pořád v plenkách, přitom zkušeností s jeho porušováním je víc než dost. Jindra je profesionálka v oboru známkového práva, kterou jsem si zamilovala, a spolupráci s ní ráda doporučuji.

Ing. Lenka Papřoková

sloganistka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS