Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jiří Hýsek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jiří Hýsek — programátor webových aplikací v Ruby on Rails a multiplatformních mobilních aplikací

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Jiří Hýsek:
Spolupráce s panem Hýskem se nesla ve znamení rychlých interakcí a práce bez vad. Přínosné byly jeho připomínky a postřehy. Obecně externistů naše společnost nevyužívá, ale přístup a kvality pana Hýska nám opět tuto cestu ukázaly jako zajímavou a přínosnou.

Tomáš Přívratský

Project manager, ASPA mobile s.r.o.
aspamobile.cz ~ tomas.privratsky@aspamobile.cz
S panem Hýskem spolupracujeme dlouhodobě jako reklamní agentura a jeho práci hodnotíme velmi pozitivně. Dovolím si vyjádřit i názor našich klientů, kteří byli s výsledky jeho práce vždy spokojeni. Inteligentní řešení, promptní reakce a profesionální přístup patří mezi devizy, které ocení i náročný klient.

Mgr. art. Anna Takáčová

interiérová designérka ve společnosti Banana s.r.o.
bananadesign.sk ~ a.takacova@bananadesign.sk ~ +421 910 90 30 62
Ačkoli může Jiří působit na první pohled nesměle, jeho práce je velmi precizní a slíbené služby plní často i před dohodnutým termínem. Setkala jsem se ve své praxi s několika webmastery, ale vždy to byl běh na dlouhou trať. S Jirkou se nemusím obávat, že zadaný úkol nesplní včas. Je velmi flexibilní, svou práci přizpůsobí požadavkům klienta a doporučí nejvhodnější řešení. Servis po předání díla plní na jedničku s hvězdičkou. Jiří je profesionál ve svém oboru, kterého budu vždy doporučovat.

Hedvika Novotná

interiérová designérka
www.novodesign.cz ~ novodesign@seznam.cz ~ 777 050 840
Rozhodnutí nechat si vytvořit zbrusu nové webové stránky bylo dobrou volbou. Vybrat si pro tento úkol pana Hýska bylo volbou ještě lepší. Pracuje profesionálně, vstřícně, trpělivě. Oceňuji schopnost komunikace a spolehlivost. Také poměr cena/výkon je velmi příznivý. Redakční systém pro správu webu je intuitivní. Případné dotazy řeší pan Hýsek obratem. Jeho služby vřele doporučuji.

Mgr. Jolana Novotná

překladatelka a korektorka anglického jazyka
www.prekladyanglictina.cz ~ jolananovotna@seznam.cz ~ 607 877 075
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS