Jiří Liška

webdesignér, tvůrce a správce webových stránek a e-shopů

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Potřebujete někoho, kdo vám vytvoří web/e-shop podle vašich představ a zároveň se postará o jeho správu? Zaměřuji se na moderní a účinný design, který splní vaše cíle a zároveň nadchne vaše zákazníky. Mám za sebou stovky realizací, pomáhám živnostníkům i firmám různých velikostí.

  • Tvorba webových stránek – Postavím vám zcela nový web na „zelené louce“, nebo vám zhodnotím váš stávající web a navrhnu kroky pro jeho zlepšení. Kladu důraz na bleskurychlé načítání, bezchybný kód, optimalizaci pro vyhledávače (SEO)… zkrátka dbám na to, aby web odpovídal standardům 21. století.
  • Tvorba e-shopu – Udělám z vašeho e-shopu neodolatelnou výkladní skříň, která přitáhne pozornost zákazníků. A pokud internetový obchod zatím nemáte, naprogramuji vám ho od A do Z. Rovněž zajistím naplnění e-shopu obsahem, otestuji jeho funkčnost a odladím provozní chyby.
  • Grafický design – Poutavý a funkční vzhled webu/eshopu výrazně podpoří prodeje. Vím, co funguje, a na těchto znalostech stavím své designy.
  • Správa webu/e-shopu – Naučím vás efektivně spravovat vaše webové stránky. Pokud tomu ale nechcete věnovat čas, o vše se postarám osobně, a to formou pravidelné měsíční správy nebo jednorázovými úkoly. Každý web potřebuje pravidelnou péči, aby dlouhodobě správně fungoval.

Na každém projektu si dávám extra záležet, v kvalitě nedělám kompromisy. Dobře odvedenou práci oceníte nejen vy, ale i vaši zákazníci.

Vybrané reference:

Jiří Liška
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Jiří Liška
Záříčí 54 (Zlínský kraj)
768 11
Mobil:775 171 408
Email:info@web-liska.cz
Web:web-liska.cz
Facebook:webliska1
IČ:07776195

Doporučení
z první ruky

Z mé strany naprostá spokojenost, na všem se dalo domluvit. Myslím, že pan Liška je v tom co dělá profesionál. Web je podle mých představ. Mohu doporučit využít jeho služeb.

Jaroslav Axmann

podnikatel