Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jiří Ryšánek

Mgr. Jiří Ryšánek

korektor, copywriter a tvůrce reklamních textů a písní

Mgr. Jiří Ryšánek

Jsem milovník písmenek a věnuji se profesionální práci s texty:

  • korektury – pečlivá úprava textů, zajištění gramatické i stylistické správnosti
  • copywriting – relevantní obsah pro weby, e-shopy a e-maily; úvodní stránky, claimy, produktové popisky, texty „o nás“ atd.
  • tvorba reklamních textů a písní – kreativní texty pro vaše podnikání, reklamní slogany, rýmy i písně

Vystudoval jsem pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Po krátké učitelské praxi jsem zamířil do médií. Psal jsem například pro Občanský deník, Český deník, Denní Telegraf, Zemědělské noviny a Lidovou demokracii. Externě jsem přispíval do časopisů Reflex, Kajman nebo Rybářství. V prostředí online marketingu se pohybuji od roku 2007. Mám zkušenosti s provozováním a propagací vlastních webů a e-shopů.

V letech 1980–2017 jsem publikoval desítky básní, písňových textů, povídek a reklamních sloganů. Soubory s ukázkami zašlu na vyžádání.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Jiří Ryšánek
Nad Školou 1408
Liberec 30
463 11
Mobil:608 959 507
Email:jiri.rysanek@seznam.cz
Web:www.rysanekjiri.cz
Facebook:Facebook jirirysanek63
Twitter:Twitter jirynek
LinkedIn:LinkedIn jirirysanek
Účet:11631211 / 2010 (Fio)
:72659882

Doporučení z první ruky

Pan Jiří Ryšánek nám pomáhá se zpracováním textů pro náš srovnávač, kterým se v zupo.cz zabýváme. Často jde o velmi odborná témata s minimem podkladů – přesto je vždy schopen napsat zajímavý text na úrovni. Osobně velmi oceňuji, že je schopen pracovat i s obecnějším zadáním bez nutnosti přesné specifikace, tedy zapojit se i do kreativního procesu samotného vzniku konceptu nového obsahu. Samozřejmostí je pak dodržování domluvených termínů a schopnost flexibilně reagovat na občasná „urgentní“ zadání, ke kterým bohužel také někdy dochází. Mimo zadání samotného obsahu si často všimne i věcí okolo, které by zasloužily vylepšit, což oceňuji, protože každý konstruktivní názor se vždy hodí.
Michal Horák
www.zupo.cz

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS