Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jiří Šrámek

Bc. Jiří Šrámek

IT konzultant

Bc. Jiří Šrámek

Jsem nezávislý IT konzultant. Kladu důraz na individuální přístup a řešení na míru. Mám přes 19 let praxe, bohaté zkušenosti z různých projektů a dobré reference.

  • IT konzultace – vyřeším vaše problémy s počítačem, poradím s rozjezdem IT projektů a zodpovím všechny zapeklité dotazy ze světa počítačů a internetu (srozumitelně a bez ajťácké hantýrky)
  • Digitalizace – mám bohaté zkušenosti s převodem papíru do elektronické podoby (Kofax, DOCU-X) a s tím navazujících procesů, jako je ukládání dat do různých úložišť DMS (Alfresco, eDoCat, Software602) nebo do systému typu ERP (Helios, Abra, Pohoda)
  • Bezpečnost – prevence proti úniku dat, zaměření na ochranu odcizení citlivých osobních či firemních dat (Safetica), penetrační testování, GDPR
  • Kryptoměny – pomohu začátečníkům se zorientovat a poradím jak co nejlépe investovat v této oblasti

Radioporadna Českého rozhlasu se mnou natočila stream na téma Uživatel a počítačová bezpečnost »

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, hlavně Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Jiří Šrámek
U Lesoparku 998
Zeleneč (Středočeský kraj)
250 91
Mobil:776 713 129
Email:jiri.sramek@gmail.com
WhatsApp:WhatsApp 420776713129
:86961357

Doporučení z první ruky

Potřebovali jsem vyřešit rozjezd firmy, která je zaměřená na velkoobchod s textilem. Pan Šrámek nám vyřešil otázku návrhu a provozu IT.
Roman Vaneš

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS