Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří Vondráček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jiří Vondráček — osobní trenér

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Jiří Vondráček:
Pomocí několika efektivních cviků mě Jirka dokázal dlouhodobě zbavit bolesti zad a migrény. Příjemným vedlejším efektem je viditelné zlepšení postavy a zeštíhlení bez diet, posilovny nebo běhání.

Věra L.

Dlouhé roky jsem přecházela bolesti v bederní oblasti a s krční páteří jsem chodila na fyzioterapie. Byla jsem příjemně překvapená, jak rychle jsi odhalil mé dysbalance, aniž bych Ti je musela složitě popisovat. Pomohl jsi mi pochopit, že tělo funguje jako celek a naučil jsi mě vnímat signály, které vysílá. Dýchání a jednoduché cviky, které jsme spolu cvičili, mi umožnily se zase posadit na židli bez bolesti a jít dál za svým snem. A za to Ti patří velké Děkuji!

Míša N.

Normálně jsi génius s tím protahováním, neříkám, že to jsou zázraky, ale to protahování dost cítím a přijde mi to hlavně den ode dne lepší... Jak jedu ty mobility, tak se mi krásně zvětšují rozsahy. Jsem z toho nadšenej jako malej. Dneska jsem pomáhal lidem, co cvičí delší dobu s mobilitou a překvapilo mě, jak moc jsou zkrácení... Taky mám pocit, že se mi o něco narovnala chůze a vzpřímení celého těla.

Marek K.

Na rozdíl od jiných rehabilitačních tréninků jsi se mnou pracoval podle mého momentálního stavu a přizpůsoboval cvičení tomu, co mě zrovna bolelo nebo co potřebovalo protáhnout. Hlavní, co oceňuji, je to dýchání. Žádné klasické cvičení na záda, ale pořádné prodýchání a ujasnění držení těla. Za tyto rady a dýchací cvičení jsem Ti nejvíce vděčná.

Adéla B.

Díky Jirkovi se pomalu zbavuji bolesti zad a hlavy. Cviky jsou jednoduché a efektivní, cvičit je mohu doma i v kanceláři a uvolnění se dostaví do několika minut. Děkuji!

Tereza M.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS