Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jitka Nekvindová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jitka Nekvindová — lektorka a překladatelka němčiny

Zobrazuji č. 1120 z celkem 37 doporučení prezentace Mgr. Jitka Nekvindová:
Paní Nekvindovou jsem vyhledala z důvodu velkých problémů s německým jazykem. Jednalo se mi o dokončení studia na VŠ. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na postup paní Nekvindové... stále úkoly, překlady, práce s textem :) ale mělo to svůj smysl a význam. Hlavně jsem pochopila princip německé gramatiky, což mi za 11 let studia němčiny nebyl nikdo schopen vysvětlit.Je fajn se dohodnout, na čem chce člověk více zapracovat a paní Nekvindová to do další hodiny připraví.

Petra Katuščáková

studentka
petali@seznam.cz
Paní Jitku jsem oslovila s žádostí poprvé. Ihned mi nabídla řešení na základě svých dlouholetých zkušeností, překlad byl za den hotový a ušetřilo mi to spoustu starostí a času. Děkuji a ze srdce doporučuji.

Lucie Nováková

lucienovakova@seznam.cz
Ochota, poctivost, svižná spolupráce, dobrá cena! Vřele doporučuji.

Zdeněk Bauer

abcRedakce.cz
editor@abcredakce.cz ~ 777 865 264
S paní Nekvindovou jsem za dobu asi pěti let co pro mě občas překládá různé dopisy a sdělení maximálně spokojen. Je profesionální, vstřícná a korektní. Určitě doporučuji.

Patrik Bystřický

Jitku Nekvindovou mohu vřele doporučit. Paní jsem si našel na internetu, protože jsem potřeboval přeložit smlouvu o dílo (technická dvojstránka) do německého jazyka. Po dodání originálu v českém jazyce jsem to měl připravené druhý pracovní den. I cena byla nízká. Děkuji.

Karel Hrníčko

jednatel MDS stav s.r.o.
kaja.kh@seznam.cz ~ 775 075 074
S překlady paní Nekvindové jsem velice spokojen. Velmi dobrá komunikace, rychlá odezva a to dokonce i o víkendech. Doporučuji ke spolupráci.

Libor Urban

smolar.libor@seznam.cz
Mgr. Nekvindová zpracovala zadanou zakázku perfektně, rychle a nebyl problém domluvit se vyhovujícímu způsobu placení a předání překladu. Cena byla také odpovídající. Reagovala rychle a dodržela veškeré termíny. Spolupráci určitě doporučuji.

Klára Martínková

kmaguth@seznam.cz
Paní Nekvindovou můžeme všem doporučit, spolupracujeme s ní 3 roky. Překlady obchodní korespondence jsou vždy včas připraveny, formulace jsou srozumitelné a přesné. Naši obchodní partneři si pochvaluji bezchybnou a rychlou komunikaci. Paní Nekvindová je také pohotová a spolehlivá učitelka NJ. Je vždy velmi dobře připravena na hodiny, výuka je profesionální a plně vyhovuje našim požadavkům.

Stanislav Pfleger

www.pfleger.cz ~ s.pfleger@pfleger.cz
S paní Jitkou Nekvindovou spolupracujeme na překladech z/do německého jazyka, komunikace je vždy perfektní, reaguje rychle a snaží se vyjít vstříc všem našim potřebám. Zadané překlady zatím proběhly bez problémů a byly vždy dodržené dohodnuté lhůty. Paní Nekvindová má velmi profesionální přístup, vřele doporučujeme a i my s ní budeme ve spolupráci nadále pokračovat.

Patrik Kováč

www.parole.cz ~ patrik.kovac@parole.cz ~ 734 335 848
Po pětileté zkušenosti s výukou německého jazyka u Mgr. Jitky Nekvindové má naše firma velmi dobré zkušenosti. Oceňujeme zejména individuální přístup, spolehlivost a vstřícnost. Jako firma využíváme též překladatelské služby.

Karel Pour

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS