Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jitka Nekvindová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jitka Nekvindová — lektorka a překladatelka němčiny

Zobrazuji č. 2130 z celkem 37 doporučení prezentace Mgr. Jitka Nekvindová:
Za roky spolupráce jsem v paní Nekvindové našel spolehlivého, odborného a velmi profesionálního partnera, který se s námi ochotně pouští do nelehkých prací. Cením si její empatie, otevřenosti, nadšení a nejvíce pak její korektnosti a spolehlivosti. Velmi si také vážíme profesionálního zázemí, které nám zaručuje tu nejvyšší možnou kvalitu služeb.

Milan K.

Chtěl bych touto cestou doporučit paní Nekvindovou, pokud máte zájem o studium německého jazyka. Z její strany se jedná o vysoce profesionální přístup s důrazem na individuální přístup, časově velmi flexibilní.Velmi mi vyhovuje, že jsem na lekci sám a tedy celou dobu intenzivně komunikujeme v německém jazyce. Byl jsem na „předváděcí hodině“ v jazykové škole a za stejnou dobu jsem byl dvakrát!!! dotazován. Pokud vyžadujete individuální přístup (včetně vyžadované domácí přípravy) a intenzivní studium, pak mohu práci paní Nekvindové jen vřele doporučit!

Radek Suchý

student německého jazyka
Paní Jitku Nekvindovou mohu jen vřele doporučit. Znám ji tedy pouze z osobní výuky německého jazyka. Líbí se mi především, že neustále aktualizuje své znalosti němčiny – ví, které fráze se již nepoužívají a které se naopak upřednostňují jak v mluveném, tak i v písemném styku. Má přehled, které slovo/fráze je vhodné v dané oblasti (ať už zeměpisné či odborné). Dále se mi u ní líbí cenová srozumitelnost – vždy vím, za co platím.

Dana Štěpinová

Paní Mgr. Jitka Nekvindová je vynikající lektorka německého jazyka. Hodiny výuky jsou zpestřeny různými pomocnými tabulkami, které vizuálně pomáhají zapamatovat si gramatiku. Kromě toho jsou velmi dobrá online cvičení, jak poslechová tak gramatická a konverzační, na stránkách, které si p. Nekvindová sama vytváří. Doporučuji každému, kdo má skutečný zájem naučit se německý jazyk.

Jitka Andrová

K paní Mgr. Jitce Nekvindové docházím na němčinu již čtvrtým rokem. Jsem spokojena především se vstřícným přístupem a vysokou úrovní výuky. Pokud se na výuku nemohu dostavit a včas to oznámím, vždy aktivně hledá možný termín náhrady, což činí nad rámec svých povinností. Výuku paní Nekvindové mohu doporučit dalším zájemcům o výuku německého jazyka.

Martina Šlechtová

slechta.martina@seznam.cz ~ 739 578 592
Paní učitelku Jitku Nekvindovou mohu vřele doporučit. Je vstřícná, milá, ochotná a hlavně opravdu dobře naučí!! Nově vytváří program – cvičení na míru pro studenty, kde si rozšiřujeme své znalosti. Je mnoho učitelů, ale málokdo umí tak dobře látku vysvětlit jako právě paní Nekvindová.

Kateřina Čiháčková

Se soukromými kurzy němčiny u paní Nekvindové jsem byl vždy maximálně spokojen. Nejvíce oceňuji, že byla paní Nekvindová na každé lekci perfektně připravena. Navíc její přehled o německé terminologii v mnoha oborech – ať jde o techniku nebo právo – je obdivuhodná. V učení mi velice pomohly i přehledy gramatických jevů, které paní Nekvindová vytváří. Neopírá se v nich jen o jeden zdroj, přehledy jsou vždy aktuální a odpovídají tomu, jak se skutečně mluví v německy mluvících zemích. Rozhodně doporučuji všem, kteří to s němčinou myslí vážně.

Jan Bayram

Překlady, které jsme obdrželi od paní Nekvindové byly zpracovány vždy na profesionální úrovni, včas a za rozumnou cenu. Paní Nekvindová nám zajišťuje jak překlady běžné obchodní korespondence, tak také překlady se speciální tématikou, prezentace naší společnosti. Jsme velice spokojeni s těmito službami a můžeme paní Nekvindovou v tomto smyslu vřele doporučit.

Ing. Stěpán Hyk

Kasro s.r.o.
www.kasro.cz ~ 602 434 066
Paní Jitku Nekvindovou mohu vřele doporučit pro její velice profesionální a individuální přístup k výuce jazyka. Paní Nekvindová je velmi dobrá lektorka pro lidi, kteří se chtějí posunout dále ve znalosti jazyka. Má sice vysoké požadavky na přípravu od studentů na hodinu (velké množství úkolů), ale díky tomu se velmi rychle dostaví dobré výsledky. Na jednotlivé hodiny je vždy připravena dle různorodých témat (i individuální, dle požadavku studenta) a výuku často oživí vlastní formou připravených pomocných tabulek, textů pro lepší názornost a snazší zapamatování principu německé gramatiky.

Karel Fantík

fantik.k@seznam.cz ~ 602 135 986
Jitka Nekvidová je absolutně skvělá překladatelka hrající Premier League. Moje první a doufám, že ne poslední skvělá zkušenost. Výborná komunikace a rychlý kvalitní překlad. Doporučuji všem, kdo má zájem o servis „par excellence“.

Radim Posládek

kvalifikovaný elektrikář
r.posladek@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS