Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jitka Nekvindová > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jitka Nekvindová — lektorka a překladatelka němčiny

Zobrazuji č. 3137 z celkem 37 doporučení prezentace Mgr. Jitka Nekvindová:
Jsem velice spokojena s kvalitou a rychlostí překladu odborného článku z češtiny do němčiny. Velice si cením rychlého provedení a efektivní komunikace. I cena překladu je velmi výhodná. Jitka je profesionálka ve svém oboru. Vřele doporučuji.

Zuzana Kramosilová

Na spolupráci s paní Nekvindovou musím ocenit její profesionální přístup. Odvedla velmi kvalitní práci (jednalo se o poměrně těžký text), kterou odevzdala v dohodnutém termínu. Přidala i svůj komentář k obsahu textu pro klienta. Vše proběhlo hladce. Při další možné příležitosti ji určitě opět oslovím. Rozhodně ji mohu doporučit.

Bc. Vít Kafoněk

překladatel a majitel agentury sVIK překlady
jvsvik@seznam.cz
S překladem jsem pokaždé spokojená. Paní Nekvindová je rychlá, překlad je kvalitní a za výhodnou cenu.

Adriana Studecká

a.studecka@seznam.cz ~ 607 280 683
V únoru tohoto roku jsme potřebovali přeložit z němčiny do češtiny celkem asi 40 stran odborného, finančně právního textu, a to ve velmi krátké lhůtě. Jelikož se jednalo o dokumenty, které byly předkládány státním orgánům v úřední věci, bylo nutno, aby vše bylo přeloženo nejen rychle a srozumitelně, ale také naprosto přesně a odborně. Paní Nekvindová svým profesionálním přístupem, věcnými a cílenými dotazy i příjemným jednáním, překonala všechna naše očekávání a v termínu odvedla naprosto perfektní práci, navíc za velice atraktivní cenu. Mohu proto paní Nekvindovou plně doporučit komukoli, kdo potřebuje rychlou, spolehlivou, přesnou a precizně odvedenou překladatelskou práci.

Milan Šulc

generální ředitel firmy All-Media Typlan AG
milansulc74@gmail.com ~ 0041-79-414-1651
S překladatelskou službou (překlad knihy v němčině) paní Nekvindové jsem byl spokojen. Dokázala se vypořádat i s méně běžným tématem. Jednoznačně doporučuji ke spolupráci.

Jiří Šaněk

www.maranathamedia.cz
Kontakt na paní Nekvindovou jsem dostala od kamarádky a mohu ji dále jen vřele doporučit. Potřebovala jsem připravit k pohovoru do mojí nové práce a vypilovat německou gramatiku. S jejím trpělivým a profesionálním přístupem jsem díky paní Nekvindové obstála. Paní Nekvindové nechybí ani lidský přístup, zajímá se o své studenty, jak se jim vede a podporuje je v dalších krocích v životě. Je to prostě profesionál se srdcem na pravém místě.

Lenka Medvidova

Paní Nekvindovou jsem si vybrala náhodně na internetu a nemohla jsem udělat lepší výběr. Manžel pracuje pro německou firmu, je potřeba často písemně komunikovat se zaměstnavatelem a úřady v Německu. S paní Nekvindovou se úžasně spolupracuje, je velice ochotná, rychlá a profesionální. Mohu ji jedině doporučit!

Jitka Mlázovská

jitka.mlazovska@seznam.cz ~ 606 642 490
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS