Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jitka Sedlářová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jitka Sedlářová — lektorka francouzštiny a pořadatelka poznávacích cest do Francie

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Jitka Sedlářová:
Úžasný týden s úžasnou Jitkou v úžasné Provence! Díky :)

Lucie Šimečková

produkční vydavatelství časopisu BETON
Stále ve mně živě doznívají jedinečné okamžiky nejkrásnější dovolené v mém životě, kterou jsem měla možnost prožít ve společnosti průvodkyně Jitky a dalších nadšenců francouzského jazyka. Slovy se nedají popsat nejen mé pocity v zemi, ve které jsem se cítila, jako bych tam patřila, ale i mé dojmy z nejkrásnějších míst v Provence, v oblasti Luberonu, ať už to byla krajina, hory, levandulová pole nebo městečka, památky, trhy, lidé, jídlo, pravý domácí croissant od místního pekaře, ševelící francouzština, prostě cokoliv. Něco takového se musí zažít na vlastní kůži. Tato dovolená předčila veškeré mé představy a díky Jitce jsem si dokonale splnila jeden ze svých celoživotních snů – postupně procestovat celou Francii. Jitka jako učitelka je velmi milá, trpělivá, dokáže i obtížné věci vysvětlit s pomocí jednoduchých principů. Myslím, že by měla mít nad hlavou svatozář ze svých studentů :)

Marcela M.

akreditovaná terapeutka Cesty, Ústecký kraj
Učit se francouzštinu pro mě není povinnost, ale radost. K tomu jsem ještě narazila na Jitku, kterou považuji za super učitelku. Na její hodiny jsem se vždy těšila, protože jsou dynamické, rozmanité, zajímavé a v žádném případě nejsou nudné. Je trpělivá, všechno pěkně vysvětlí, a následně se hned procvičuje. Těch 90 minut vždy uběhlo tak rychle až mi to bylo líto. S jejím přístupem vás francouzština vysloveně baví. Jediný důvod, proč už nepokračujeme v doučování, je Jitčino vyprávění o krásách Provence, které mě motivovalo k odchodu do Francie :)

Aďa Kanyiturová

au-pair ve francouzských Metz
Jestli ještě váháte nad tím, zda jet na dovolenou s Jitkou Sedlářovou, tak říkám, určitě jeďte. Letos v létě jsem se díky Jitce Sedlářové opět podívala do Provence a prožila skvělou dovolenou, která předčila má očekávání. Vřele doporučuji vám všem, kteří chcete poznat Provence opravdu zblízka a na chvilku si užívat pocit, že jste místní a naplno vychutnávat všechny chutě a vůně, které Provence nabízí. A co k tomu přispělo? Ubytování v soukromí u rodilých Francouzů, příprava pokrmů z místních zdrojů, které samozřejmě doplňovalo výtečné francouzské víno, výlety po okolí na zajímavá místa s průvodkyní, která danou oblast dobře zná a která vám zprostředkuje informace, které mnohdy v průvodcích nenajdete. V neposlední řadě to také byla výuka francouzštiny se zkušenou lektorkou, která se přizpůsobí vašim potřebám a znalostem; výuka je doplněna setkáními s místními vesničany, kteří jsou velmi přátelští a posunou vás v konverzaci zase o krůček dál. Prostě skvělá dovolená plná zážitků, dobrého jídla a pití, výletů, skvělé zábavy, nových přátel a výuky francouzštiny. Bez Jitky bych jistě takovou dovolenou u cestovní kanceláře těžko hledala. Jíťo, děkuji a těším se s Tebou na další dovolenou.

Kateřina Andrysová

projektová konzultantka Odboru sociálních věcí, KÚ Královehradeckého kraje
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS