Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jitka Sedlářová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jitka Sedlářová — lektorka francouzštiny a pořadatelka poznávacích cest do Francie

Zobrazuji č. 1120 z celkem 20 doporučení prezentace Jitka Sedlářová:
S Jitkou jsem se seznámila několik týdnů před mým pohovorem na francouzskou univerzitu, kdy jsem potřebovala rychle oživit francouzštinu a připomenout vše, co jsem během dvou let nepoužívání zapomněla. I když jsme spolu měly pouze několik hodin před pohovorem, dokázala neuvěřitelné! Jednak mne velice rychle navrátila do úrovně, ve které jsem jazyk opustila, ale především mne rozmluvila takovým způsobem, že jsem u pohovoru uspěla a i díky její obrovské pomoci jedu na rok studovat do Toulouse. Jitka je výjimečná lektorka. Svým jedinečným přístupem, elánem a láskou k francouzštině dělá hodiny extraordinárními. Zcela je přizpůsobuje potřebám člověka, kombinuje různé techniky (mluvení, poslech, gramatiku atd.), ale hlavně po celou dobu člověka nadšeně chválí a povzbuzuje, takže si každý rázem připadá, že mluví jako rodilý mluvčí. Jitku bych doporučila všem – od začátečníků po pokročilé a ještě pokročilejší. Mé zkušenosti jsou jenom pozitivní stejně tak, jako je pozitivní Jitka při svých hodinách.

Kateřina Suchanová

studentka Právnické fakulty UK
606 515 794
Jíťo, ještě jednou velký dík za krásnou dovolenou. Nejen, že splnila veškerá má očekávání, ale dokonce je i naprosto předčila! Perfektní program a organizace, báječná lektorka a průvodkyně v jedné osobě, přátelští Francouzi, skvělé jídlo a víno… a v neposlední řadě prima účastníci zájezdu… co víc by si člověk mohl od dovolené přát? Díky a snad zase za rok.

Veronika Langfelnerová

Senior specialista strategie ve společnosti Doosan Škoda Power
604 299 835
Vydat se s Jitkou do Provence byl rozhodně skvělý nápad. Když jsem na Facebooku viděla nabídku „Francie na dosah“, uměla jsem ve francouzštině sotva složit větu. Jitka mě hned v prvním vyměněném mailu přesvědčila, abych jela na jazykový kurz s pokročilými. A neudělala jsem chybu. Jitka je sympatická a milá učitelka, která umí svého žáka skvěle povzbudit a podpořit. Ve Francii nám ukázala spoustu zajímavých míst a seznámila nás s několika milými Francouzi a Francouzkami, se kterými jsme měli několik příležitostí popovídat si. Nemůžu sice říct, že jsem toho naplno využila, ale hodně jsem poslouchala a díky tomu jsem francouzštině zase o něco blíž. Šlo poznat, že Jitku mají místní velmi rádi, kdo by taky ne. Díky této cestě jsem poznala, že francouzština není tak těžká, jak jsem si z počátku myslela a taky jsem konečně zažila tu pravou atmosféru Provence.

Lucie Nohlová

studentka žurnalistiky
nohlovalucie@gmail.com
Úžasný týden s úžasnou Jitkou v úžasné Provence! Díky :)

Lucie Šimečková

produkční vydavatelství časopisu BETON
602 839 429
Stále ve mně živě doznívají jedinečné okamžiky nejkrásnější dovolené v mém životě, kterou jsem měla možnost prožít ve společnosti průvodkyně Jitky a dalších nadšenců francouzského jazyka. Slovy se nedají popsat nejen mé pocity v zemi, ve které jsem se cítila, jako bych tam patřila, ale i mé dojmy z nejkrásnějších míst v Provence, v oblasti Luberonu, ať už to byla krajina, hory, levandulová pole nebo městečka, památky, trhy, lidé, jídlo, pravý domácí croissant od místního pekaře, ševelící francouzština, prostě cokoliv. Něco takového se musí zažít na vlastní kůži. Tato dovolená předčila veškeré mé představy a díky Jitce jsem si dokonale splnila jeden ze svých celoživotních snů – postupně procestovat celou Francii. Jitka jako učitelka je velmi milá, trpělivá, dokáže i obtížné věci vysvětlit s pomocí jednoduchých principů. Myslím, že by měla mít nad hlavou svatozář ze svých studentů :)

Marcela M.

akreditovaná terapeutka Cesty, Ústecký kraj
Učit se francouzštinu pro mě není povinnost, ale radost. K tomu jsem ještě narazila na Jitku, kterou považuji za super učitelku. Na její hodiny jsem se vždy těšila, protože jsou dynamické, rozmanité, zajímavé a v žádném případě nejsou nudné. Je trpělivá, všechno pěkně vysvětlí, a následně se hned procvičuje. Těch 90 minut vždy uběhlo tak rychle až mi to bylo líto. S jejím přístupem vás francouzština vysloveně baví. Jediný důvod, proč už nepokračujeme v doučování, je Jitčino vyprávění o krásách Provence, které mě motivovalo k odchodu do Francie :)

Aďa Kanyiturová

au-pair ve francouzských Metz
773 131 568
Jestli ještě váháte nad tím, zda jet na dovolenou s Jitkou Sedlářovou, tak říkám, určitě jeďte. Letos v létě jsem se díky Jitce Sedlářové opět podívala do Provence a prožila skvělou dovolenou, která předčila má očekávání. Vřele doporučuji vám všem, kteří chcete poznat Provence opravdu zblízka a na chvilku si užívat pocit, že jste místní a naplno vychutnávat všechny chutě a vůně, které Provence nabízí. A co k tomu přispělo? Ubytování v soukromí u rodilých Francouzů, příprava pokrmů z místních zdrojů, které samozřejmě doplňovalo výtečné francouzské víno, výlety po okolí na zajímavá místa s průvodkyní, která danou oblast dobře zná a která vám zprostředkuje informace, které mnohdy v průvodcích nenajdete. V neposlední řadě to také byla výuka francouzštiny se zkušenou lektorkou, která se přizpůsobí vašim potřebám a znalostem; výuka je doplněna setkáními s místními vesničany, kteří jsou velmi přátelští a posunou vás v konverzaci zase o krůček dál. Prostě skvělá dovolená plná zážitků, dobrého jídla a pití, výletů, skvělé zábavy, nových přátel a výuky francouzštiny. Bez Jitky bych jistě takovou dovolenou u cestovní kanceláře těžko hledala. Jíťo, děkuji a těším se s Tebou na další dovolenou.

Kateřina Andrysová

projektová konzultantka Odboru sociálních věcí, KÚ Královehradeckého kraje
774 155 130
Provence s Jitkou a francouzštinou je neopakovatelný zážitek. Jitka je skvělá učitelka a nejen to. Je to skvělá osobnost, která svou výuku i cestu vede tím nejlepším způsobem. Výuka i cesta je hravá, zábavná i poznávací a Provence je nádherné místo a jsem ráda, že jsme ji mohla poznat jinak. Navštívili jsme místa, která cestovní kanceláře nenabízejí. Viděla jsem život a cítila atmosféru tohoto kraje. Děkuji, Jitko. (Provence 2018 - pro náročné)

Alena Holubová

zdravotní sestra
alli165@gmail.com
Milá Jíťo, chtěla bych ti moc poděkovat za zprostředkování úžasného provensálského zážitku. Myslím, že vše bylo dokonalé...tedy alespoň pro mě osobně. Každý den něco nového :).. stále na to vzpomínám a jsem vděčná, že se sešla taková parta jaká se sešla :) merci pour tout et au revoir! (Provence 2018 - pro náročné)

Hana Harcubová

dortová kouzelnice
hana.harcubova@seznam.cz
„Coquélicot séjour“ a také „Dobrý ročník“. To byl pro mě tento výlet – naprosté splnění mého snu. Konečně jsem se dočkala a počkala si na opravdu Dobrý ročník! Jíťo, z celého srdce děkuji za tuto možnost a cestu, která pro mě znamená mnoho. Byla jedinečná ve všech směrech, stejně jako Ty a všechny její účastnice. J'ai pas des mots… seulement merci, merci, merci!!! (Provence 2018 – pro náročné)

Zuzana Rysová

rysovazuzka@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS