Ing. Jitka Vávrová, Ph.D.

webdesignérka a online marketérka se specializací na WordPress a WooCommerce

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR, osobně Liberecký kraj

Od roku 2016 tvořím funkční, rychlé a spolehlivé weby a e-shopy na oblíbených platformách WordPress a WooCommerce. Mým cílem je, aby navrhované řešení mělo skutečný smysl a přínos právě pro vaše podnikání.

Tvorbou webu spolupráce nekončí – ráda vás zaškolím, jak stránky spravovat, zajistím analytiku, SEO, vizuální i textový obsah. Kladu důraz na plánování a dlouhodobou udržitelnost webu. Garantuji vstřícný, lidský přístup, rozumnou dobu zhotovení i cenové podmínky a pohotovou komunikaci.

  • Tvorba & správa webů – stránky na míru ve WordPress pro konkrétní typ podnikání, originální šablony a responzivní design, rychlý a bezpečný provoz, pravidelná údržba.
  • Tvorba e-shopů – výroba jednoduchých i komplexnějších e-shopů na platformě WooCommerce, včetně platební brány a zaškolení k provozu.
  • Webová analytika – analýza návštěvnosti a chování uživatelů, zaškolení pro kontrolu toku uživatelů apod.
  • SEO a UX – weby z mé dílny mají rádi vyhledávače i uživatelé, kteří se snadno zorientují a provedou požadovanou akci.
  • Copywriting – originální a SEO friendly texty, jimž nechybí důvtip a prodejní náboj.

Mám vysokoškolské vzdělání, v roce 2018 jsem získala titul Ph.D. na Technické univerzitě v Liberci, kde nadále působím jako odborná asistentka na Katedře marketingu a obchodu. Mám zkušenosti jako podnikatelka a provozovatelka úspěšného e-shopu.

Často spolupracuji se začínajícími podnikateli, s maminkami na mateřské dovolené, které právě startují nové projekty, ale mám za sebou i zkušenosti s prací pro agentury i větší firmy. Mé reference najdete níže.

O svých projektech a řemeslu webdesignérky pravidelně píši na svém webublogu.

Vzdělání

  • Technická univerzita v Liberci – doktorský program Ekonomická informatika (2013–2018)
  • Technická univerzita v Liberci – magisterský obor Manažerská informatika (2008–2013)
  • Gymnázium Jablonec (2004–2008)

Vybrané reference

Další ukázky práce najdete v sekci Realizované weby na mých stránkách.

Ing. Jitka Vávrová, Ph.D.

Kontakty

Ing. Jitka Vávrová, Ph.D.
Rozstání 83
Světlá pod Ještědem (Liberecký kraj)
463 43
Mobil:603 848 085
Email:info@efektivnimix.cz
Web:efektivnimix.cz
LinkedIn:jitka-vavrova
Účet:2100417881/2010 (Fio)
IČ:01674145

Doporučení
z první ruky

Hledala jsem někoho, kdo mi upraví můj stávající web, který běží na WordPressu. Měla jsem představu, jak chci, aby web vypadal. Docela jsem na nový web spěchala. Jitka mi ve velmi krátkém čase vyrobila web nový, krásný a skvěle funkční. Doporučila mi šablonu, se kterou ráda pracuje, protože je velmi flexibilní a web nezpomaluje. Můj web je nyní o hodně rychlejší než byl. Naučila mě s webem pracovat, abych si v budoucnu případné úpravy uměla udělat sama. Paní Jitku bych doporučila pro ty, kteří mají představu o designu webu, chtějí ho zrychlit a vše nastavit ve velmi krátkém čase a za příznivou cenu.

Ing. Andrea Obdržálková

interiérová designérka