Ing. Jitka Žatecká

účetní a daňová konzultantka

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR, osobně Praha a okolí

Jako nezávislá externí účetní a daňová konzultantka s více než 10 lety zkušeností převezmu zodpovědnost za vaše čísla. Postarám se o vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy živnostníkům, malým i středním firmám, plátcům i neplátcům DPH z celé České republiky.

Klientům dále nabízím pomoc či zastupování při jednání s úřady nebo v průběhu úředních kontrol; také zpracování reportů a controlling pro management, který tak získá výstupy pro důležitá rozhodnutí a zhodnocení vývoje hospodaření firmy.

Kvalita odvedené práce a mlčenlivost je pro mne naprostou samozřejmostí, stejně jako plynulá komunikace v anglickém jazyce.

Univerzitní vzdělání v oboru finance a účetnictví s přesahem do práva v podnikání jsem získala na Vysoké škole ekonomické v Praze. Pokračovala jsem jako auditorka v prestižní kanceláři PriceWaterhouseCoopers a později se věnovala účetnictví, financím, reportingu a controllingu jako zaměstnankyně českých i zahraničních firem. Aktuálně pracuji v malém týmu s kolegyní Janou. Díky perfektní zastupitelnosti tak klientům zajišťujeme kontinuální, spolehlivé a vždy dostupné služby.

Používáme účetní software Pohoda. Maximálně využíváme elektronické inovace jak v možnosti předávání dokladů a jejich zpracování. Ale v případě preference osobního předání dokladů vám také vyjdeme vstříc.

Vzdělání a praxe:

  • 2013–současnost, nezávislá profesionální účetní a konzultantka na volné noze
  • 2012–2013, pozice kontrolorky ve firmě Continental
  • 2002–2011, pozice finanční ředitelky v zahraniční firmě CBRE
  • 2000–2002, pozice kontrolorky financí v zahraniční firmě Schering Plough
  • 1997–2000, pozice auditorky v auditorské kanceláři PriceWaterhouseCoopers
  • 1990–1996, Vysoká škola ekonomická v Praze, obor Finance a účetnictví (vedlejší specializace Právo v podnikání), titul Ing.
Ing. Jitka Žatecká

Kontakty

Ing. Jitka Žatecká
Rozmarná 513
Hovorčovice u Prahy (Středočeský kraj)
250 64