Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jitřenka Navrátilová

Bc. Jitřenka Navrátilová

komunitní manažerka a produkční

Bc. Jitřenka Navrátilová
Bc. Jitřenka Navrátilová - logo

Kohouti jsou malí páni, Jitřenka řídí kokrhání! — Obstojím všude tam, kde potřebujete houževnatého a tvůrčího člověka s týmovým duchem, smyslem pro organizaci a zkušenostmi z PR.

  • Komunitní management – Pomůžu vám s budováním komunity online i offline. Jsem velmi ráda ve společnosti lidí, a tak není divu, že už třetím rokem řídím kokrhání v coworkingovém centru Impact Hub Ostrava. Jako tamní komunitní manažerka se s lidmi potkávám od chvíle, kdy do práce vstoupím, až do chvíle, kdy z ní večer odcházím domů. Ve své branži využívám zkušenosti z médií, PR a marketingu, copywritingu, sociálních sítí a managementu.
  • Produkce akcí – Mimo manažerování v Hubu na volné noze produkuji mnohé kulturní, společenské a sportovní akce. Pokud plánujete mít na akci jídlo, jako Gastronautka za vás vymyslím koncept, najdu nejvhodnější prodejce a vše zprodukuji k vaší spokojenosti. Podílím se nebo jsem se podílela na projektech Restaurant Day Ostrava, Garden Food Festival, Food Porn Academy, jídelní zóna pro Slavnosti Ostravice nebo pro Zažít Ostravu jinak. Také funguji nebo jsem fungovala v rámci projektů Olympijský park Ostrava 2016, Impact Hub MashUp, Colours of Ostrava, MFF Kamera Oko ad.

Už od školních let jsem organizovala školní výlety, maturitní i stužkovací plesy. Tou dobou jsem si však myslela, že není možné se produkcí živit. Domnívala jsem se, že se jedná spíš o koníček. Čas plynul dál a já si cestou přes marketingovou branži uvědomila, že je mi stejně nejlépe právě na poli produkčním. A také to, že produkční práce je práce jako každá jiná. A mě prostě nebývale baví a taky jde.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Jitřenka Navrátilová
Jindřichova 1854/2
Ostrava
702 00
Mobil:731 068 263
Email:jitrenka.navratilova@gmail.com
Web:www.gastronautka.cz
Facebook:Facebook jitrenka.navratilova
Twitter:Twitter jitrenky
Účet:1016687024 / 6100
:03824667

Doporučení z první ruky

Robert Vlach
Jitřenku Navrátilovou znám z ostravského prostředí poměrně dlouho.Organizačně je mimořádně schopná a jako pořadatelka festivalu nezávislé módy Fashion Crossroad vnesla do Ostravy ducha úplně nové doby coby rannou předzvěst hipsterské kultury. Rozhodně jsem vždy velmi zvědavý na její nové projekty a jsem přesvědčen, že jako týmový lídr se osvědčí kdekoli.
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS