Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jitřenka Navrátilová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Jitřenka Navrátilová — komunitní manažerka a produkční

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Bc. Jitřenka Navrátilová:
Robert Vlach
Jitřenku Navrátilovou znám z ostravského prostředí poměrně dlouho.Organizačně je mimořádně schopná a jako pořadatelka festivalu nezávislé módy Fashion Crossroad vnesla do Ostravy ducha úplně nové doby coby rannou předzvěst hipsterské kultury. Rozhodně jsem vždy velmi zvědavý na její nové projekty a jsem přesvědčen, že jako týmový lídr se osvědčí kdekoli.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Klára Kawuloková
S Jitřenkou se známe již hodně let z ostravského prostředí, kde se pohybuje jak ryba ve vodě. Kde je nějaká kultura, očekávám za ní právě Jitřenku a obvykle se nemýlím. Měla jsem možnost s Jitřenkou také pár akcí spoluorganizovat a rozhodně je to člověk na pravém místě. Mimo to je velmi přátelská, pozitivní a spolehlivá.

Klára Kawuloková

virtuální asistentka a pořadatelka eventů
Oceňuji zejména Jitřenčinu loajalitu, vytrvalost, pracovitost a komunikační schopnost. Pro svoji milou a společenskou povahu výborně vychází s našimi klienty. Díky její kreativitě a výborným organizačním schopnostem jsme ji také požádali o organizaci naší svatby. Během tohoto náročného procesu prokázala opakovaně svou schopnost přetvořit nadšení v nevšední realitu.

Mgr. Magdaléna Šimečková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS