Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Joanna Maurer

Mgr. Joanna Maurer

překladatelka polského a českého jazyka

Mgr. Joanna Maurer
Mgr. Joanna Maurer - logo

Jako rodilá mluvčí polského jazyka nabízím profesionální překlady z polštiny do češtiny a z češtiny do polštiny se zaměřením na obecné a vědecké texty, oblast marketingu, obchodu, ekonomie a turistiky. Také překládám webové stránky do česko-polské jazykové mutace, provádím jazykové a stylistické korektury polštiny.

  • Běžné překlady – e-maily, firemní korespondence, marketingové materiály, životopisy a motivační dopisy, letáky, příručky či jiné texty obecného charakteru.
  • Odborné překlady – odborné články, manuály, návody, diplomové práce a umělecké texty.
  • Překlad webových stránek – zajistím komplexní překlad / jazykové lokalizace internetových stránek a e-shopů.
  • Korektury polštiny – zkontroluji gramatickou, syntaktickou a lexikální správnost jakýchkoliv textů v polském jazyce.

Jsem rozená Polka, ale dlouhodobě žiji v České republice, kde jsem v roce 2018 složila státní zkoušku z češtiny na úrovni C1. Vystudovala jsem etnologii na Jagellonské univerzitě v Krakově a momentálně pokračuji v oboru na doktorské úrovni na Masarykově univerzitě v Brně. Ke své práci navíc používám překladatelský software, díky kterému ještě lépe dodržuji konzistentní terminologii v celém textu. Zásadně dodržuji termíny, na kterých se se zákazníkem domluvím.

Status:

k vašim službám

Působnost:

osobně Brno, na dálku celý svět

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Joanna Maurer
Krásného 71
Brno
636 00
Email:joanna@jmtranslate.com
Web:jmtranslate.com
Účet:670100 – 2210495389 / 6210 (mBank)

Doporučení z první ruky

S paní Maurer spolupracujeme sice krátce, nicméně jsme s její prací velice spokojení. Vážíme si především rychlé komunikace, dodržování termínů a profesionality. Paní překladatelku můžeme jedině doporučit.
Radka Bachová

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS