Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jozef Daňo

Bc. Jozef Daňo

konzultant pro sociální sítě a stratég online marketingu

Bc. Jozef Daňo
Bc. Jozef Daňo - logo

S radostí se postarám o vaši značku. Zařídím, aby se o vás psalo, abyste byli vidět, abyste se stali hvězdami sociálních sítí.

Pomáhám velkým společnostem i jednotlivcům s propagací značky na sociálních sítích, především na Facebooku a Instagramu. Nabízím založení a správu profilů včetně vedení reklamních a propagačních kampaní, také konzultace a školení pro sociální sítě. Rovněž pro vaši značku vytvořím jednotný vizuální styl.

 • Správa sociálních sítí – vytvoření profilu, výběr nebo vytvoření cover (velkého obrázku v záhlaví) a profilové fotky, návrh obsahové strategie, zhotovení příspěvků na základě stanovených cílů, tvorba událostí a vhodného grafického vizuálu.
 • Vedení kampaní – propagace profilu, webových stránek, příspěvků a událostí.
 • Konzultace a školení v oblasti sociálních sítí.
 • Kreativní vizuál – návrh a realizace vizuální identity značky.
 • Doplňkové služby – tvorba videí a fotografií pro sociální sítě.

V letech 2015–2018 jsem vystudoval ČVUT v Praze, obor Business Administration and Management. Celý život jsem toužil něco vytvářet. Vím, jaké mám kvality, a co můžu posunout dále. Spolupracuji s klienty v různých odvětvích, jako jsou móda, nábytek, telekomunikace, životní styl, technologie a prodej nemovitostí.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jak bude probíhat spolupráce?

 1. Setkáme se – budeme spolupracovat na tvorbě něčeho nového, je proto důležité, abychom poznali jeden druhého. Povykládáme si o vašich zkušenostech a cílech v podnikání.
 2. Udělám analýzu sociálních sítí – podívám se na správu vašich profilů, komunikaci s fanoušky a porovnám vaše postavení s konkurencí. Zjistím, kdo jsou vaši zákazníci = fanoušci na sociálních sítích.
 3. Vypracujeme strategii – počet uživatelů sociálních sítí roste. Aby pro vás byly sociální média přínosem, je důležité vytvářet povědomí o vaší značce pomocí správných příspěvků pro vaše cílové publikum. Proto potřebujete plán. Na základě průzkumu vyberu, jaké sítě jsou pro vaše podnikání ty pravé. Navrhnu konkrétní obsahovou strategii a způsob jak komunikovat s fanoušky.
 4. Správa sociálních sítí – pokud nemáte čas nebo nápady na správu firemních účtů, rád ji za vás převezmu. Od obsahu přes grafiku až po samotné texty.

Profesní zkušenosti:

 • 2018–2019, JoeConcept, specialista na sociální média
 • 2016–2019, Bosch, specialista na online marketing
 • 2017, Vodafone, marketingový specialista
 • 2015–2016, O2, junior konzultant

Kontaktní informace

Bc. Jozef Daňo
Hlubočepská 1156/38b
Praha 5
152 00
Mobil:792 308 962
Email:info@joeconcept.cz
Web:www.joeconcept.cz
Instagram:Instagram joe.blog
LinkedIn:LinkedIn jozef-dano
Účet:139416 / 5500 (Raiffeisen)
:07424060 (neplátce DPH)

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS