Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kamila Petrášová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kamila Petrášová — tlumočnice, překladatelka a lektorka německého jazyka, korektorka češtiny

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Kamila Petrášová:
Společnost Mindformer spolupracovala se slečnou Kamilou Petrášovou mezi léty 2012–2014. Slečna Petrášová pracovala na pozici lektorky německého jazyka. Její náplň práce zahrnula přípravu a samostatnou výuku německého jazyka ve skupinách s různou jazykovou úrovní. Pro tuto práci byla vyžadována odpovědnost, kreativita, samostatnost. S lektorskou prací slečny Petrášové jsme byli spokojeni nejen my, ale i účastníci kurzu, což jen potvrzuje profesionalitu slečny Kamily.

Mgr. Karel Křovák

Mindformer
Naše firma se zabývá výstavbou a údržbou vysokotechnologických medicínských zařízení. Kamila u nás tlumočila během mise inženýrů od našeho německého subdodavatele. Musím říct, že na nás udělala velmi dobrý dojem – její němčina je bravurní, tlumočení ji zjevně baví, s německými kolegy dokázala velmi rychle navázat téměř neformální komunikaci, což do značné míry pomohlo uvolnit stres při řešení poměrně obtížného technického problému. Kamila sice nemá technické vzdělání, její jazykové schopnosti jsou ale natolik excelentní, že si bez větších problémů poradila i v našem poměrně specifickém technickém prostředí. Vystupuje sebevědomě, profesionálně, přesto působí velmi přirozeně.

Ondřej Hrstka

Field Engineer ve společnosti IBA S.A.
ondrej.hrstka@iba-group.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS