Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kamila Zahradníčková

Kamila Zahradníčková

grafická designérka se specializací na behaviorální design

Kamila Zahradníčková
Kamila Zahradníčková - logo

Navrhuji design, který funguje.

Vytvořím pro vás grafiku i celé komunikační strategie, díky kterým vás klienti uslyší.

Grafický design propojuji s behaviorálními vědami a uživatelským designem (UX, design thinking, service design). To mi umožňuje lépe pochopit vnímání, myšlení a jednání klienta i cílové skupiny. Mé práce se opírají o aktuální výzkumy lidského vnímání, přemýšlení a rozhodování.

  • Grafický design – Grafické návrhy tiskovin a jednoduchých webů pro efektivní propagaci produktů a služeb.
  • Branding – Tvorba strategie pro vybudování kvalitní značky včetně tvorby veškeré grafiky.
  • Strategie komunikace – Určení směru a tónu komunikace značky či produktu, aby odrážela firemní filozofii a hodnoty.
  • Specializace na behaviorální vědy – Propojení kreativní a strategické tvorby s psychologií, antropologií a dílčími aspekty sociologie a ekonomie.

Studuji obory PsychologieKulturní antropologie na Masarykově univerzitě v Brně. Téma designu mě doprovází v rámci neformálního vzdělávání a stáží, např. v Evropském parlamentu nebo ve výzkumném středisku YANI ve Velké Británii. Jako juniorní freelancer stále získávám zkušenosti a ráda se zapojuji do nových projektů.

Ukázky práce:

Grafické práce pro Motiv PPavla Sutton – kompletní branding, jednoduchý web a tištěné materiályGrafika pro ArtegianiNávrh dárkového poukazu pro projekt Malý nákup, velká pomocGrafika Learning styles
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Místo:

Brno

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

  • Motiv P – Návrh komunikační strategie vzdělávací společnosti včetně realizace grafických materiálů. Cílem celého projektu bylo automatizovat tvoření nabídek: vytvořit univerzální listy, které stačí jen seskládat podle aktuálního zadání.
  • Youth Action Northern Ireland – Komunikační strategie projektů Research Hub a Critical Voice ve spolupráci s místními univerzitami.
  • Zuzana Zborayová – Návrh designu, textů i struktury osobního webu lektorky a koučky.
  • Pavla Sutton – Kompletní branding, jednoduchý web a tištěné materiály pro popularizační kurzy o mozku pro širokou veřejnost.
  • ArtsPeak – Návrh dárkového poukazu pro projekt Malý nákup, velká pomoc. Design má volnou návaznost na grafický manuál projektu.
  • Artegiani – Navrhuji strategie projektu pro komunitu mezinárodních malířů a investorů při italské vile u Komského jezera. Využívám techniky uživatelského designu (UX, service design).

Kontaktní informace

Mobil:774 848 980
Email:il.kamila.portfolio@gmail.com
Web:www.kamila-portfolio.com
Facebook:Facebook il.kamila.portfolio
Instagram:Instagram il.kamila.portfolio
LinkedIn:LinkedIn kamila-zahradnickova
Messenger:Facebook Messenger il.kamila.portfolio
WhatsApp:WhatsApp 420774848980
:09245511 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Kamila nám nabídla dobrovolnou pomoc, když jsme v kampani potřebovali komunikovat poměrně složité téma zasahující do řady oborů. Záhy se ukázalo, že umí mnohem víc, než jen udělat text více čtivý a přehledný. Proto jsme jí svěřili kompletní design letáku, který teď díky ní září nápady a rádi si ho vezmete do ruky k přečtení. Spolupráce plynula velmi efektivně a přesto přívětivě. Oceňujeme rovněž Kamilin velký rozhled v oboru a schopnost empatie a diskuze nad spornými místy řešeného problému. Těšíme se na další spolupráci s Kamilou!
Roman Andres
koordinátor kampaně Alternativa středočeské D3

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS