Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kamila Zahradníčková

Kamila Zahradníčková

behaviorální designérka

Kamila Zahradníčková

Aplikuji poznatky behaviorálních věd do businessu.

Do firem přináším poznatky o pozornosti, paměti, vnímání a rozhodování klientů. Vyplatí se totiž vědět, jak zákazník přemýšlí, jak se cítí a jak se chová. Díky poznatkům z psychologie, antropologie a dalších věd můžete zacílit své marketingové kampaně a vytvářet produkty se sníženým rizikem a vyšší šancí na úspěch. Když si nejste jistí, nesnažte se uhádnout, na co klient zareaguje podle vašich představ. Podívejte se kolem a rozhodněte se na základě dat.

Aplikované behaviorální vědy mohou ušetřit mnoho starostí. Jak se dají využít?

  • Primární a sekundární výzkum – Otestuje si, jak lidé reagují na váš nápad před větší investicí. Nasměrovat vás může zmapování existujících studií nebo vlastní výzkum pomocí interview, dotazníků či jiných metod.
  • Design produktu a služeb – Navrhujte zážitek. Objevte, co vaši klienti skutečně ocení.
  • Marketingové strategie – Obsah i forma, kreativa i strategie. Díky propojení mých zkušeností z grafiky a copywritingu dostanou obsahové strategie přidanou hodnotu.

Cením si dlouhodobých pracovních vztahů, a proto si nikdy neberu více než dva dlouhodobé projekty najednou. Ráda se stanu dočasným členem ve vašem týmu na 6–12 měsíců. Pokud mám zrovna plno a váš projekt mě přesto nadchne, mohu vám nabídnout důkladnou konzultaci konkrétního tématu.

Řekněme, že byste rádi rozjeli business s kabelkami z eko kůže. Nejprve projdu existující výzkum, který by s vaším cílem mohl souviset; například jak minimalizovat behaviour-intention gap nebo jaké USP byste měli prezentovat hned na hlavní stránce webu. Některé případy jsou natolik specifické, že je nutné udělat primární výzkum a zeptat se lidí osobně. Odnášíte si poznatky a doporučení, díky kterým se budete moct lépe rozhodovat a navrhovat svůj produkt nebo službu beze mě.

Má preferovaná lokalita nových projektů je Rotterdam nebo Delft (Nizozemsko), ale mohu vám také nabídnout své služby na dálku. Podívejte se na můj web pro více informací o volných místech nebo mi napište.

Ukázky práce:

Grafické práce pro Motiv PPavla Sutton – kompletní branding, jednoduchý web a tištěné materiályGrafika pro ArtegianiNávrh dárkového poukazu pro projekt Malý nákup, velká pomocGrafika Learning styles
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Místo:

Brno

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

  • Motiv P – Návrh komunikační strategie vzdělávací společnosti včetně realizace grafických materiálů. Cílem celého projektu bylo automatizovat tvoření nabídek: vytvořit univerzální listy, které stačí jen seskládat podle aktuálního zadání.
  • Youth Action Northern Ireland – Komunikační strategie projektů Research Hub a Critical Voice ve spolupráci s místními univerzitami.
  • Pavla Sutton – Kompletní branding, jednoduchý web a tištěné materiály pro popularizační kurzy o mozku pro širokou veřejnost.
  • Artegiani – Navrhuji strategie projektu pro komunitu mezinárodních malířů a investorů při italské vile u Komského jezera. Využívám techniky uživatelského designu (UX, service design).

Kontaktní informace

Email:kamila@kamila-portfolio.com
Web:www.kamila-portfolio.com
LinkedIn:LinkedIn kamila-zahradnickova
WhatsApp:WhatsApp 420774848980
:09245511

Doporučení z první ruky

Kamilu jsem poznala jako mimořádně nadanou a pracovitou osobu. Jako členka mého projektového týmu byla zárukou 100% práce, skvěle odkomunikované a s množstvím kreativních a inovativních nápadů. Sama jsem se od ní hodně naučila. Citlivě dokáže navnímat potřeby lidí, i proto jsem se rozhodla svěřit tvorbu webu, letáků apod. do jejích rukou. Svou propagaci vnímám jako prezentaci své osobnosti, proto mi velmi záleželo, aby web a všechny materiály byly zejména v souladu se mnou. Důležitý je pro mě i způsob komunikace, zvláště když v online světě nejsem úplně doma. Ani v tomto jsem si nemohla vybrat lépe. Kamila je ochotná a nápomocná, nemá problém vše vysvětlovat, zároveň dokáže dát zpětnou vazbu respektujícím způsobem a se střízlivým nadhledem mladého kreativního člověka. Ráda si od ní nechám poradit. Není lepší spolupráce než s člověkem, kterého práce baví.
Zuzana Zborayová
lektorka a koučka

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS