Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Karel Kirs, DiS.

Bc. Karel Kirs, DiS.

zdravotnický záchranář a lektor první pomoci

Bc. Karel Kirs, DiS.
Bc. Karel Kirs, DiS. - logo

Připravte své zaměstnance, žáky nebo kolegy na situace, ve kterých může rozhodovat každá minuta. Jako profesionální zdravotnický záchranář nabízím praktické kurzy první pomoci, díky kterým dokážete správně a pohotově zareagovat i v těch nejstresovějších okamžicích.

 • Školení první pomoci – teorie i nácvik jednotlivých kroků a úkonů první pomoci, přizpůsobení obsahu školení posluchačům, jejich konkrétním požadavkům a prostředí (školení pro zaměstnance rizikových pracovišť a dílen s těžkými provozy, rodiče miminek a malých dětí, žáky základních škol či autoškol a podobně). Školení mohu vést také formou live streamu či webináře. Obsahem bývá například:
  • Nejčastější akutní a život ohrožující stavy a jak je řešit (pomoc při popálení, krvácení, epileptickém záchvatu, infarktu či cévní mozkové příhodě – mrtvici, specifických pracovních úrazech atd.),
  • kdy a jak volat na tísňovou linku,
  • resuscitace a použití automatizovaného externího defibrilátoru (AED),
  • postupy při nehodách a zajišťování životních funkcí,
  • bezpečnost zachránce a další.
 • Konzultace – poradím vám, jaké zdravotnické zařízení by ve vašem podniku nemělo chybět (lékárničky, automatizované externí defibrilátory), pomohu vám sestavit lékárničku tak, aby byla intuitivně použitelná a plnila svou funkci nejen při drobných úrazech, ale i ve vážnějších situacích.

Obor zdravotnický záchranář jsem vystudoval na Vysoké škole zdravotnické v Praze a v současné době aktivně pracuji u zdravotnické záchranné služby jako člen výjezdové skupiny reagující na tísňová volání. V oboru zdravotnictví mám přes 6 let praxe a své zkušenosti dokáži posluchačům předat poutavou formou.

Fotogalerie z praktických kurzů první pomoci:

První pomoc – simulaceKurz resuscitace a první pomoci pro zdravotnické pracovníky | výuka resuscitaceKurz první pomoci | jak řešit akutní a život ohrožující stavy

Status:

k vašim službám

Místo:

Praha

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mobil:724 951 594
Email:kirs.karel@seznam.cz
Web:www.karelkirs.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:Facebook karel.kirs
Instagram:Instagram karelkirs
WhatsApp:WhatsApp 420724951594

Doporučení z první ruky

Ve zdravotnictví jsem již téměř šest let. S Karlem jsem měla to potěšení spolupracovat na lůžkovém oddělení revmatologického ústavu ještě v době, než nastoupil k záchranné službě a stal se lektorem první pomoci. Jako kolega byl vždy přátelský, spolehlivý a pracovitý. Všechny nás velice mrzelo, když odešel pracovat jinam. Nyní se k nám však vrátil jako školitel první pomoci a musím říci, že podle mého názoru jsme doposud neměli lepšího lektora. Karel se neustále vzdělává ve svém oboru a je vidět, jak ho to baví. Je naprosto profesionální a zároveň lidský, tudíž z něj máte pocit, že se nemusíte bát na cokoliv zeptat. Vše vždy ochotně vysvětlí a případně názorně předvede. Karla mohu všem jedině doporučit.
Tereza Kárová, DiS.
všeobecná zdravotní sestra

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS