Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Karel Kirs, DiS.

Bc. Karel Kirs, DiS.

zdravotnický záchranář a lektor první pomoci

Bc. Karel Kirs, DiS.
Bc. Karel Kirs, DiS. - logo

Připravte své zaměstnance, žáky nebo kolegy na situace, ve kterých může rozhodovat každá minuta. Jako profesionální zdravotnický záchranář nabízím praktické kurzy první pomoci, díky kterým dokážete správně a pohotově zareagovat i v těch nejstresovějších okamžicích.

 • Školení první pomoci – teorie i nácvik jednotlivých kroků a úkonů první pomoci, přizpůsobení obsahu školení posluchačům, jejich konkrétním požadavkům a prostředí (školení pro zaměstnance rizikových pracovišť a dílen s těžkými provozy, rodiče miminek a malých dětí, žáky základních škol či autoškol a podobně). Školení mohu vést také formou live streamu či webináře. Obsahem bývá například:
  • Nejčastější akutní a život ohrožující stavy a jak je řešit (pomoc při popálení, krvácení, epileptickém záchvatu, infarktu či cévní mozkové příhodě – mrtvici, specifických pracovních úrazech atd.),
  • kdy a jak volat na tísňovou linku,
  • resuscitace a použití automatizovaného externího defibrilátoru (AED),
  • postupy při nehodách a zajišťování životních funkcí,
  • bezpečnost zachránce a další.
 • Konzultace – poradím vám, jaké zdravotnické zařízení by ve vašem podniku nemělo chybět (lékárničky, automatizované externí defibrilátory), pomohu vám sestavit lékárničku tak, aby byla intuitivně použitelná a plnila svou funkci nejen při drobných úrazech, ale i ve vážnějších situacích.

Obor zdravotnický záchranář jsem vystudoval na Vysoké škole zdravotnické v Praze a v současné době aktivně pracuji u zdravotnické záchranné služby jako člen výjezdové skupiny reagující na tísňová volání. V oboru zdravotnictví mám přes 6 let praxe a své zkušenosti dokáži posluchačům předat poutavou formou.

Fotogalerie z praktických kurzů první pomoci:

Simulace reálné situace v rámci soutěže Rallye Rejvíz | resuscitaceKurz resuscitace pro zdravotnické pracovníky | výuka resuscitaceKurz první pomoci | jak řešit akutní a život ohrožující stavy

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Karel Kirs, DiS.
Hodonínská 881/8
Praha 4
141 00
Mobil:724 951 594
Email:kirs.karel@seznam.cz
Web:www.karelkirs.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:Facebook karel.kirs
Instagram:Instagram karelkirs
WhatsApp:WhatsApp 420724951594
:08737002

Doporučení z první ruky

Jako vedoucí fyzioterapeutů na lůžkovém odd. Revmatického ústavu v Praze před pár lety jsem měla možnost s kolegou Karlem spolupracovat. Jeho lidskostí k pacientům, ochotou pomáhat, kolegiálností, týmovou prací, orientací nejen v medicíně, chutí vzdělávat se a růst ve své profesi, mě ohromil. Dále mě také ohromilo, že jsem ho pak po letech mohla zažít i jako skvělého lektora, od kterého jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací nejen pro svoji praxi. Svou práci bere svědomitě, pečlivě. Hodnotila bych kladně také jeho iniciativu, cílevědomost, schopnost týmové spolupráce, snahu neustále si prohlubovat znalosti a předávat je dále. Proto ho vřele a velice ráda doporučuji všem.
Maja Špiritović
fyzioterapeut (PhD), externí lektor na UK, zaměstnanec v CPM a RU Praha

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS