Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Karel Kořený, €FA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Karel Kořený, €FA — finanční poradce, konzultant a lektor v oblasti osobních financí a finanční gramotnosti

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Ing. Karel Kořený, €FA:
Spolupráce s Ing. Kořeným je bezvadná. Má vybrané, korektní vystupování a příkladný proklientský přístup. Totéž platí i pro odborné znalosti, které je schopen srozumitelně a překvapivě jednoduše tlumočit, a to i jedincům s nulovým ekonomickým vzděláním. Klient tak má možnost zhodnotit veškeré aspekty investic.

Prokop Bílý

prokop.bily@gmail.com ~ 774 048 926
Hru Finanční svoboda jsem dostala k narozeninám (na vlastní přání) a od té doby útulný domov pustne, protože stále jen hrajeme. Velice Vám za ni děkuji.

Michala Brožová

brozova.michala.262@gmail.com
S Karlem spolupracuji již skoro deset let a teto spolupráce si vážím hned z několika důvodů. Díky Karlovi a Finanční svobodě jsem pochopil, že finanční nezávislost je zde pro všechny, kteří se naučí pracovat s penězi, a že člověk není bohatý proto, že má hodně peněz, ale proto, že s nimi umí dobře hospodařit. Cením si také toho, že Karel umí poradit nejenom v oblastech financí a pokud si s něčím neví rady, tak to dovede přiznat a snaží se najít konstruktivní řešení. Vzdělání a dovednosti, které jsem díky němu získal, jsou mi rovněž přínosem v každodenní praxi, kde se setkávám s finančními profesionály na nejvyšších podnikových úrovních. Produkt, který Karel nabízí, není jen finanční poradenství, ale je to především cesta k finanční nezávislosti. Já sám jsem teprve na začátku této dlouhé cesty a jsem moc rád, že po ní kráčím se zkušenostmi a znalostmi, které jsem díky Karlovi získal, a hlavně, že po ní kráčím s někým, kdo zná směr a ví kam dojit.

Jan Čeladín

auditor Ernst & Young, s.r.o.
www.ey.com ~ jan.celadin@gmail.com ~ 777 644 639
Karla Kořeného coby svého finančního poradce si vážím zejména proto, že: 1) Mne kontaktuje vždy když je vhodná příležitost k mimořádné investici, např. do akciových podílových listů, o které se zajímám. 2) Mne jako svého klienta zdarma vzdělává v oblasti financí prostřednictvím hry Finanční svoboda. 3) Nic mi nevnucuje a vybírá pro mne pouze finanční produkty, které jsou pro mne vhodné. 4) Je vždy dobře naladěn a nikdy mi neodmítne pomoci.

Ing. Petr Berkus

projektant staveb
p.berkus@seznam.cz ~ 603 768 499
Panu Kořenému jsem svěřil své investice. Po mnoha letech mě jako první konzultant přesvědčil, že u něj budou v dobrých rukách. Názory pana Kořeného jsou pro mě cenné. Dnes každou změnu konzultuji předem, abych své nápady porovnal s jeho názorem.

Jan Korbel

výkonný ředitel Grid International CZ s.r.o.
www.jkorbel.cz ~ jan.korbel@jkorbel.cz ~ 605 871 655
Finanční rodina v čele s Karlem je mým finančním poradcem již několik let. S jejich službami jsem velmi spokojená. Nejvíce oceňuji individuální přístup, kdy se zaměřují na konkrétní situaci a potřeby klienta s cílem najít pro něj optimální řešení jeho financí a dále jejich průběžný zájem a podávání dalších informací.

Ing. Pavlína Hoňková

hlavní účetní RPG Byty, s.r.o.
honkova.pavlina@seznam.cz ~ 733 266 460
Karel Kořený mne v oblasti chápání investic posunul do jiných dimenzí, tak, jak se dívám dnes na finance, mne to v minulosti ani nenapadlo. Ač jsem se setkala již s více odborníky, nikdy mi tyto myšlenky nikdo nevyložil a ani nenastínil. Před tím, než začnu s někým v této oblasti spolupracovat, zeptám se dotyčného na velmi důležité otázky, a to zda sám investuje, jakou dobu již investuje a jaké má úspěchy, protože nevěřím někomu, kdo mi bude radit o penězích a sám nemá osobní zkušenosti. Pan Kořený investuje, investuje již dlouho a investuje úspěšně.

Ing. Lucie Adamčíková

odpovědná vedoucí ABZ knihy, a.s.
lucka1911@seznam.cz ~ 603 273 519
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS