Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Karel Mergl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Karel Mergl — překladatel angličtiny a provozovatel webu Přesný překlad

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Karel Mergl:
Děkuji za dobrou spolupráci a kvalitní překlad našich uživatelských příruček k sadě programů obsažených v systému Microsoft Office 2007 určených pro využití ve školství. Veškeré texty byly přeloženy s důslednou odborností a péčí. Váš velmi osobní přístup k této nelehké práci byl příjemným překvapením a tato skutečnost měla velký podíl na vynikajícím výsledku a přijetí těchto publikací akademickou veřejností. Ještě jednou děkuji a těším se na budoucí spolupráci.

Jan Martínek

Academic Audience Manager, Microsoft Czech Republic
Ráda bych Vám poděkovala za Vaše služby a pomoc při organizaci našeho turné Davida Copperfielda v ČR a SR. Váš přístup byl 100% profesionální a Vámi konané služby, které často šly nad rámec běžných překladatelských a tlumočnických povinností, velmi pomohly hladkému průběhu celého turné. Těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Jitka Bokrová

Pragokoncert Bohemia, a.s.
Děkujeme panu Karlu Merglovi za velmi dobrou spolupráci na simultánních překladech pro ranní vysílání TV Nova. Pan Mergl spolupracuje se Snídaní s Novou externě v posledních 3 letech a vždy byl spolehlivým a vyhledávaných spolupracovníkem.

Radmila P. Jirkovská

dramaturgyně Snídaně s Novou
Rád bych poděkoval Vaší agentuře Přesný překlad za spolehlivou spolupráci. Námi připravované projekty jsou velmi komplexní a rozsáhlé a při podpisu smlouvy je velmi obtížné určit celkový objem realizovaných překladů. V této souvislosti velmi oceňujeme Váš profesionální a zároveň osobní přístup k realizaci překladů. Vámi poskytovaný on-line administrační systém zakázek je navíc nástroj, který nám značnou měrou usnadňuje spolupráci na projektech. Budu se těšit a spoléhat na naši vzájemně prospěšnou spolupráci i v budoucnu.

Ing. František Jochman

předseda představenstva, Asistenční centrum, a.s.
Dovolte mi, abych Vám touto cestou ještě jednou poděkoval za Váš přístup a kompletní překladatelské služby. Velmi oceňujeme Váš překlad odborných diskusí o výrobcích firmy Swepco, které byly součástí inspekční cesty viceprezidenta mateřské firmy Swepco USA, pana Paula Dickersona v České republice. Vaše překlady usnadnily komunikaci s našimi významnými zákazníky a umožnily jejich lepší orientaci v dané problematice. Těšíme se na další spolupráci.

Miloslav Nimč

jednatel, Swepco
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS