Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Karel Směšný > Vybrané reference > Návrh a realizace webové prezentace pro MIJA-Therm, s.r.o.

Návrh a realizace webové prezentace pro MIJA-Therm, s.r.o.

Během roku 2017 jsem působil jako projektový manažer webu www.mija-t.cz. Koordinoval jsem jak strukturu, vývoj, tak grafickou podobu webu. Navrhl jsem také kompletní texty včetně obsahové strategie.

Odkaz: www.mija-t.cz
Zobrazuji položku č. 9 z celkem 15 položek v této galerii:

Návrh a realizace webové prezentace pro MIJA-Therm, s.r.o.
« Předcházející Facebooková komunikace pro Zámeckou oranžerii Bludov  (zobrazit v plné velikosti)Copywriting pro Café Santo Domingo  (zobrazit v plné velikosti)Návrh a realizace webové prezentace pro MIJA-Therm, s.r.o.  (náhled aktuálně zobrazené položky)Texty pro pastesolutions.com  (zobrazit v plné velikosti)Obsah pro TipCars.com  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Karel Směšný

Mgr. Karel Směšný

britská vlajka německá vlajka
specialista na obsahový marketing — Kompletní on-line obsahový marketing: kombinace práce textaře, novináře, PR a korektora. Obsahová strategie a realizace správy obsahu. Firemní blog i sociální sítě, zajištění kvalitních textů. Vzdělání v oboru, přes 10 let praxe a vynikající reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 9 doporučení
Mobil: 732 766 553 ~ Email: karel.smesny@gmail.com ~ Web: www.tvorimobsah.cz
Místo: Bludov (Olomoucký kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Mgr. Karel Směšný Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS