Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Karla Ismail

Karla Ismail

životní koučka, terapeutka a vědma

Karla Ismail

Od mala rozvíjím dar přirozené jasnozřivosti a úplného smyslového vnímání. Dokáži se nacítit na vaši bytost a prohlédnout do situací, které prožíváte. Vedena šestým smyslem a celoživotní zkušeností vám pomohu na cestě ke zdraví, lásce, obohacujícím vztahům, naplňující práci i k přijímání bohatství. Společně odblokujeme vaše omezující přesvědčení. Změny ve vašem životě jsou možné, jen se jim musíte otevřít celým svým srdcem.

  • S čím vám pomohu? Strachy, fobie, deprese, úzkost, vztek, smutek, bolest, migrény, záněty, neplodnost, pocity viny, nízké sebevědomí, špatná paměť, stres při veřejném vystupování, nechutenství, redukce váhy, sexuální potíže, hanba, odpuštění sobě i lidem, co nám ubližovali aj.
  • Co po vás budu chtít? Maximální otevřenost, upřímnost a důvěru, že je to možné.
  • Jaké používám metody? EFT terapii pro práci s negativními emocemi, energetické léčení (dotykové, bezdotykové na dálku) a čištění objektů, automatickou kresbu, výklad karet, koučink a vlastní metody.
  • Vybrané vyřešené případy – odchod ženy od násilnického muže po dvacetiletém teroru, úspěšná těhotenství bez umělého oplodnění, zbavení se migrény po 17 letech zužování, vyléčení střev, eliminace prokrastinace, odbourání trémy při veřejném vystupování, naučení říkat ne, vylepšení výuky jazyků, rozvoj intuice, vyrovnání se ztrátou milované osoby po rozchodu i úmrtí.

Fotogalerie:

Výklad karet jako součást léčebné terapieVýklad karet jako součást léčebné terapieAutomatická kresbaEnergetické léčení | terapieEnergetické léčení | terapie
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ceník

Celková terapie trvá 1,5–2 hodiny a probíhá dle mého uvážení.

  • 1. sezení – 1.700 Kč (vytvoření složky problémů klienta a sestavení efektivní terapie)
  • 2. a všechna další sezení – 1.500 Kč
  • léčení energiemi – 800 Kč za hodinu
  • automatická kresba – 600 Kč za hodinu
  • výklad karet – 650 Kč za hodinu

Vybrané příběhy úspěšné léčby

Adoptovaná dcera

Paní údajně nutně potřebuje pomoci s adoptovanou 14letou dcerou, která je prý po všech směrech dost problematická. Už na první pohled děs: ohnuté tělo, ruce v rukávech, kapuce na hlavě, hlava otočená stranou, pohled kamsi do země. Matku hned mezi dveřmi posílám pryč. Stačil jeden pohled a již jsem s ní nic nechtěla mít. Navazuji komunikaci s dívkou. Po 10 minutách už je schopna přímého pohledu. Rozebíráme vše, co cítí a jak se cítí… mizerně! Adoptovaná, nechtěná, všemi zrazená… Vše čistíme – od biologické matky po současnost. Jedinou radostí jsou jí koně, kam dochází (poradila jí psychiatrička). Vše se čistí, dívka se rovná, usmívá, pohled jasný, čistý, přímý. Odchází krásná, vyspělá „skorožena“, usmívající se, tělo narovnané, tričko s výstřihem a hrdě ukazuje svou vyvinutost. Je šťastná! Matka zírá a nevěří. Podezřívá mě, že jsme si snad zahulily travičku. Nicméně se jí nelíbí, když jí říkám, jak s dívkou dál pracovat. Kritika a pravda bolí. Pošlu jí úsměv s motlitbou, ať ji andělé chrání. Vím, že ji vidím naposledy.

Milenecký trojúhelník

Současná klientka dochází z důvodu nešťastné lásky. Zamilovaná, zhnusená sama ze sebe, nešťastná… prostě bolavá. Zamilovala se do manžela své kamarádky. Tajně! (Ne však pouze platonicky.) Zároveň ke mně dochází již ona zmíněná kamarádka, která o vztahu své blízké kamarádky se svým manželem nemá ani tušení! Pro mě tím vzniká dost nepříjemná situace. Postupně vše s každou zvlášť rozplétáme. Obě zjišťují to svoje. Otevírají se jim oči, růžové brýle padají, a tím i opona. Finále! Manželka získává sílu na osvobození se od svazku, kde se cítila velice spoutaná a nešťastná a žádá o rozvod. V současnosti má milujícího muže a malou holčičku. Milenka též opouští manžela kamarádky. On zůstává sám. A tajemství zůstává zachováno.

Vyřešená neplodnost

Manželé 25 a 27 let. Perfektní platy, vše zařízeno a zabezpečeno pro rodinu. Podle lékařů jsou oba zdrávi. Dvakrát podstoupili umělé oplodnění bez výsledku, 100.000 Kč fuč a děťátko stále není na cestě. Samostatné terapie: se ženou 4 terapie na odstranění jejích bloků, předsudků o sobě, partnerovi, společnosti. S mužem 1 terapie na odstranění frustrace a omezení. Úplné vynulování negací. Cca 4 měsíce od započetí léčby až po současnost – 3 děti (bez komplikací).

Kontaktní informace

Karla Ismail
Dvořišťská 1543
Praha 9
190 00
Mobil:606 958 101
Email:isidka@email.cz
Facebook:Facebook karla.cabalkovaismail

Doporučení z první ruky

Na Karlu v životě nezapomenu. I když první setkání a kontakt s ní byl takový rozpačitý, postupem času jsem si uvědomil, jak vše na sebe navazuje a jak přesně ví co má dělat. Okusil jsem několik terapeutů při mé nepříliš lehké životní situaci a můžu vám všem zaručit, že Karla je opravdu jedinečný člověk, který přesně ví co má dělat a díky tomu to procítíte všemi smysly. Až teď postupem času si uvědomuji, že vše co říkala a co vytvářela má své důvody. Opravdu! Važte si každé sekundy, kterou vám věnuje a hltejte vše co k vám vyšle, i když vám to třeba rozum nebude moc pobírat. Kdyby bylo více lidí jako ona, určitě by bylo na světě méně bolesti a více pochopení. Tímto jí chci ještě jednou mockrááát poděkovat a popřát jí do budoucna ať má stále úsměv na tváři. Doporučuju všem kdo má zdravotní nebo psychické problémy nebo potřebuje jen někam nasměrovat. Dávám 10 hvězd z 10!
Samuel D.
Ostrava

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS