Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Karla Ismail > Doporučení

Doporučení z první ruky

Karla Ismail — životní koučka, terapeutka a vědma

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Karla Ismail:
Kájina dává našemu 3D světu čtvrtý rozměr. Ale co je možná ještě důležitější, že od ní nikdy neuslyšíte „to nejde“. Její metody jsou neortodoxní a velmi osobité, ale fungují. A když vám řekne „takhle to bude“, tak musím použít slova českého génia Járy Cimrmana: „Můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je vše, co se proti tomu dá dělat“ ;-)

Jan Moravec

hudební skladatel
jan.moravec.lux@gmail.com ~ 777 933 016
Na Karlu v životě nezapomenu. I když první setkání a kontakt s ní byl takový rozpačitý, postupem času jsem si uvědomil, jak vše na sebe navazuje a jak přesně ví co má dělat. Okusil jsem několik terapeutů při mé nepříliš lehké životní situaci a můžu vám všem zaručit, že Karla je opravdu jedinečný člověk, který přesně ví co má dělat a díky tomu to procítíte všemi smysly. Až teď postupem času si uvědomuji, že vše co říkala a co vytvářela má své důvody. Opravdu! Važte si každé sekundy, kterou vám věnuje a hltejte vše co k vám vyšle, i když vám to třeba rozum nebude moc pobírat. Kdyby bylo více lidí jako ona, určitě by bylo na světě méně bolesti a více pochopení. Tímto jí chci ještě jednou mockrááát poděkovat a popřát jí do budoucna ať má stále úsměv na tváři. Doporučuju všem kdo má zdravotní nebo psychické problémy nebo potřebuje jen někam nasměrovat. Dávám 10 hvězd z 10!

Samuel D.

Ostrava
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS