Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Karolina Kudynová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Karolina Kudynová — copywriterka, redaktorka a překladatelka angličtiny

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mgr. Karolina Kudynová:
S Karolinou se mi u nás v deníku Právo spolupracovalo skvěle. Její články byly po obsahové i stylistické stránce vždy perfektní. Karolina je profesionálka každým coulem.

Jakub Svoboda

deník Právo, redaktor, editor
jakub.svoboda@pravo.cz
S Karolinou spokojeně spolupracujeme od konce roku 2015. Jako dobrovolnice pomáhá s překlady článků z anglického jazyka do jazyka českého. Jelikož jsou její překlady kvalitní, tak se na Karolinu obracíme i v případě překladu studií a podobných materiálů.

David Kubeš

koordinátor dobrovolníků a dobrovolnic, Greenpeace CZ
www.greenpeace.cz ~ david.kubes@greenpeace.org ~ 734 204 689
Karolína dlouhodobě působí jako náš dobrovolník na překladech různých anglických textů či odborných studií do českého jazyka. Překlady nám stále dodává včas, jsou kvalitní a i přes občasnou vysokou odbornost jsou překlady zcela v pořádku. S její prací jsme velmi spokojení a rádi se vracíme ke spolupráci.

Patrícia Kovaľová

patricia.kovalova@arnika.org ~ +421919312794
S Karolinou jsme spolupracovaly na překladu a korektuře obsáhlejší brožury k souboru karet v oblasti osobního rozvoje pro cizince. Také překlad letáků k seminářům a texty k výstavě mých obrazů přeložila velmi rychle, jak jsem potřebovala. Dokáže vystihnout spirituální význam sdělení. S její prací jsem byla spokojená. Komunikace a spolupráce je rychlá a vstřícná. Mohu vřele doporučit.

Ak. mal. Jiřina Beinstein Lockerová

ilustrátorka, malířka a lektorka seminářů
www.lockerova.cz
Naše společnost neustále spolupracuje s Karolinou a jsme s touto spoluprací velmi spokojeni. Hlavním důvodem je, že je vždy v kontaktu a může poskytovat potřebné rady při překládání textů z angličtiny do češtiny a naopak, stejně jako psaní zcela nových textů v češtině. Veškerá práce je velmi rychlá (1–2 dny od schválení pracovního plánu). Náklady na práci za tak vysokou úroveň služeb jsou velmi příjemné. Nám to umožňuje obrátit se na Karolinu s novými objednávkami. Platba se provádí až po obdržení hotové práce a je to velmi velký přínos ve spolupráci s Karolinou. Děkuji!

Ivan Mokshin

Manager Top Bus Tours
topbus.tours
S Karolinou Kudynovou jsme spolupracovali na překladu textů pro webové stránky mé cestovní kanceláře. Zpracovala pro naši společnost i další užitečné podklady a informace pro rozjezd nového projektu v oblasti cestovního ruchu. Vyhotovený text dodala rychle, kvalitně, v angličtině i češtině za velmi dobrou cenu. Je vstřícná, ochotná a otevřená aktuálním potřebám. Karolinu Kudynovou mohu jako překladatelku i copywriterku vřele doporučit.

Aleksei Cherdakov

Transfersgroup.com
topbus.tours ~ info@topbus.tours ~ 606 083 630
Spolupracuji s Karolinou Kudynovou jako redaktorkou. Velice oceňuji, že její texty jsou vždy podloženy pravdivými informacemi, které si ověřuje u odborníků. Je také velice kreativní, zároveň dobře formuluje. Sama má velké znalosti v oblasti životního prostředí, které dobře v článcích dokáže uplatnit.

Ing. Eva Tylová

zastupitelka MČ Praha 12, exředitelka ČIŽP
www.evatylova.cz ~ eva.tylova@ecn.cz ~ 608 166 063
S prací paní Karoliny jsem naprosto spokojen. Rychlá komunikace i zpracování témat. Stoprocentně doporučuji!

Benjamin Vales

limitl3ssbeauty.com ~ benvales@gmail.com ~ 605 812 049
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS