Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Karolína Vyskočilová > Portfolio > Skinsail - stránka pro prodej jachtařských potřeb

Skinsail - stránka pro prodej jachtařských potřeb

Jednoduchá šablona a nastavení webu ve firemních barvách. Kromě odkazů na partnery a informací o prodávaných značkách na stránkách funguje i online bazar.

Odkaz: skinsail.cz
Zobrazuji položku č. 18 z celkem 18 položek v této galerii:

Skinsail - stránka pro prodej jachtařských potřeb
« Předcházející Web Konečně dopsáno – projekt pro studenty nabízející formátování a korektury závěrečných prací  (zobrazit v plné velikosti)Dětský svět Máša -  herna pro malé děti a jejich rodiče  (zobrazit v plné velikosti)Naučte se švédsky – jednostránková prezentace lektorky švédštiny  (zobrazit v plné velikosti)Šablona pro realitní kancelář nabízející k pronájmu několik velkoskladů  (zobrazit v plné velikosti)Skinsail - stránka pro prodej jachtařských potřeb  (náhled aktuálně zobrazené položky) Začátek »
Všechny náhledy galerie
Karolína Vyskočilová

Karolína Vyskočilová

redakční systém WordPress software Adobe MySQL databáze
tvůrce webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce — Tvorba webu a úpravy stránek. Programování pluginů pro WordPress a WooCommerce. Zajištění hostingových služeb. Kontrola a nastavení bezpečnosti webu, odvirování stránky, odstranění malware. Bohaté zkušenosti a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 23 doporučení
Mobil: 737 878 726 ~ Email: karolina@kybernaut.cz ~ Web: kybernaut.cz
Místo: Praha ~ Působnost: země EU

2005 – 2018 © Robert Vlach a Karolína Vyskočilová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS