Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kateřina Kalačová

Ing. Kateřina Kalačová

výkonnostní koučka a projektová dotahovačka

Ing. Kateřina Kalačová

Jako projektová koučka budu vaším spolehlivým partnerem v realizaci osobních i profesních záměrů. Šetřím váš čas strávený nad projekty a pomáhám vše dotáhnout do zdárného konce.

Mám dar vidět, které věci nefungují, a nastavovat je tak, aby fungovaly. Mám dar vidět v chaosu strukturu a řád. Mám dar navyšování efektivity a výkonnosti. A mám dost síly a trpělivosti, abych s tím pomáhala druhým lidem.

  • Výkonnostní koučink – protože právě teď je čas rozhýbat se k akci a udělat změny, které vás posunou dál.
  • Týmový koučink – dosahujte těch nejlepších týmových výkonů, táhněte za jeden provaz.
  • Projektový restart – nezávislý pohled na projekt, při jehož realizaci jste se zasekli.
  • Projektové dotahování – pomoc s dokončením projektu, efektivní cesta do cílové rovinky.

Čtyři z pěti projektů zemřou na nedostatečnou péči, nezájem či neodbornost svých majitelů. Zvyšte jejich šanci na přežití.

Při své práci propojuji praktický business s metodami koučování a seberozvoje, přináším praktická řešení a laskavě popoháním druhé k výkonu. Činí mi radost, když lidem pomáhám a vidím, jak se posunují a probouzejí sami sebe nebo svoje projekty k životu; vnáším pořádek do chaosu, pomáhám uchopit myšlenky a „položit je na papír“, zavádím do činností systém a strukturu a zvyšuji výkonnost a efektivitu. Klienti si nejvíce cení mé preciznosti, spolehlivosti, nadhledu a schopnosti vcítit se do jejich práce.

Formální vzdělání jsem získala na VŠE v Praze. To neformální mi přinesl sám život. Prošla jsem řadou zaměstnání, zkušenosti mám se státní správou, zahraniční neziskovkou, s klasickým korporátem i s řadou dobrovolných projektů. Pracovala jsem jako tisková mluvčí, vedoucí týmů nebo koordinátorka jazykových zkoušek. Vždy jsem se v novém prostředí rychle zorientovala a okamžitě viděla, co by se dalo zlepšit nebo udělat jinak.

Ve volném čase se věnuji tanci – swingu, který beru mimo jiné jako skvělý prostředek komunikace. A protože mě baví předávat zkušenosti a přinášet druhým radost, vedu kurzy háčkování a pletení na Naučmese.cz.

Svým klientům přináším přidanou hodnotu v podobě plynulé angličtiny a ochoty cestovat. Jsem nezaujatá, udržuji si nadhled a využívám své předvídavosti.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jak probíhá spolupráce?

  • Telefonicky či emailem se domluvíme na úvodní bezplatné konzultaci: jejím cílem je ujasnění, s čím potřebujete pomoci a jestli já jsem ta pravá. U projektů probíráme jejich životaschopnost a vaši chuť je dotáhnout. Také společně nastavíme další postup.
  • Požádám vás o zaslání podkladů a vyplnění dotazníku: ten vám pomůže srovnat si myšlenky a zaměřit se na podstatu věci. Já z něj získám představu, jak jste na tom.
  • Na úvodní konzultaci spolu informace probereme: projdeme, co vás pálí; zhodnotíme stav projektu a naplánujeme, co je potřeba udělat k jeho dotažení.
  • Dohodneme se na dalším postupu: na základě naší domluvy naplánujeme koučovací sezení, které může být jednorázové, nebo opakované v závislosti na tom, kam se v rámci koučinku chcete posunout. Na kontrolních projektových konzultacích zas budeme hodnotit, jak se vám dokončování projektu daří, a upravovat plán vaší práce. Průběžně si budete zadávat úkoly a následně je plnit.
  • Sami se rozhodnete, jestli svůj projekt dotáhnete svépomocí, nebo s mojí podporou. Váš cíl je mým cílem.

Kontaktní informace

Ing. Kateřina Kalačová
Hochmanova 9
Brno
628 00
Mobil:604 106 906
Email:katerina.kalacova@gmail.com
Web:kalacova.cz
LinkedIn:LinkedIn katerinakalacova
Účet:2700491751 / 2010 (Fio)
:2307596 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Pavel Minář
Nemám rád administrativu a veškeré to zařizování, obíhání, rozesílání dopisů a podobně. Raději se věnuji své práci, kterou umím a baví mě. Proto jsem uvítal, že mi Katka několikrát pomohla v roli virtuální asistentky na volné noze. Asistentku na plný úvazek bych nevyužil (nemám tolik administrativy na zařizování), ale virtuální asistentka je v mém případě ideální řešení. Se službami Katky Kalačové jsem byl vždy velice spokojený. Takhle si představuji, že by měl(a) asistent(ka) fungovat. Jenom jsem řekl, co potřebuji, a Katka to zařídila.
konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS