Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Kateřina Kang Vlčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Kateřina Kang Vlčková — copywriterka, redaktorka a překladatelka francouzštiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Kateřina Kang Vlčková:
Bc. Pavel Dvořák
S Katkou jsem se poznal na školení Roberta Vlacha o podnikání na volné noze. Už tam mě zaujala svým profesionálním přístupem. Právě tehdy jsem hledal někoho, kdo by mi uměl pomoci s českým blogem, a tak jsem se jí zeptal, jestli by neměla zájem. Od té doby spolupracujeme na různých projektech a nemohu si ji vynachválit. Přesná, profesionální, kreativní a zapálená do své práce. Opravdu Katku doporučuji.

Bc. Pavel Dvořák

tlumočník čínštiny, průvodce po Číně, fotograf Číny a bloger
Jsem moc ráda, že jsem Katku oslovila. Jako mentorka je skvělá. Nasměrovala mě správným směrem v době, kdy jsem tápala, kam se dál pracovně vydat. Moc obdivuji, jak pozitivní a klidná je. Její služby doporučuji každému, kdo na sobě chce v copywritingu systematicky pracovat.

Mgr. Lucie Porazilová

copywriterka a redaktorka
www.tvorimslovy.cz
Katka mě vždy rozveselí svým nadšením pro věc a úžasnou schopností velmi rychle pochopit, co je cílem článku, prezentace nebo webovek a jakým způsobem člověk přemýšlí a funguje. Prostě se naladí na vaši vlnu. K tomu přidejte profesionální přístup, vše do termínu, vždy se hodně ptá a snaží se pomoci i nad rámec psaní. Moc doporučuji.

Kristian Gambiraža

www.gambiraza.cz ~ kristian@gambiraza.cz ~ 732 285 559
Naše jazyková škola spolupracuje s Kateřinou již delší dobu a spolupráce je to příjemná a jsme vždy maximálně spokojení. Především si vážíme a oceňujeme rychlost a operativnost, Kateřina jednoduše odevzdává práci ať už se nachází v Praze nebo na druhém konci světa. Pravidelně pro nás Kateřina překládá a upravuje texty, ale zahrnuli jsme ji i do úpravy webové prezentace i dalších marketingových materiálů, kde především upravila vyznění všech textů do mnohem příjemnější podoby. Její copywriterské schopnosti a znalosti nás rozhodně posunuly kupředu. Kateřinu mohu jedině doporučit.

Marek Ouředník

administrativní a finanční manažer jazykové školy
www.wallstreetenglish.cz ~ marek.ourednik@wallstreetenglish.cz ~ 722 791 591
Ke Kátě jsem se přihlásila na její kurz bez hlubší znalosti copywritingu. „Menu kreativního psaní“ mě oslovilo, bylo jiné, zajímavé a já se chtěla dozvědět víc :-) Dopředu jsem dostala možnost říct, zda mě zajímá z oboru něco konkrétního. Udělat si dopředu takovou přípravu, tak to se mi moc líbí! A to, že byl Káti přístup profesionální a prvotřídní od začátku, mě jen utvrdilo, že tady jsem na správné adrese. Probraly jsme spoustu zajímavých, základních i pokročilých přístupů a zpracování. Ačkoli jako laik, velmi jsem uvítala příklady z praxe, doporučení na nástroje a užitečné tipy na inspiraci a samotné psaní. Už se nebojím začlenit copywriting do své práce a pokud bych tápala, mohu sáhnout po pečlivě připravených poznámkách, které jsme dostaly na místě i do e-mailu. Vím, že se také mohu kdykoli obrátit na lektorku, protože má skvělé nápady vždy po ruce. Co víc si přát? :-) Byl to inspirující večer se spoustou nových informací a výborného občerstvení, v báječné společnosti. Sama se s radostí přihlásím na další kurz a všem doporučuji to samé.

Jana Konečná

Kateřina je profesionál i parťák do nepohody. Pokud sháníte někoho, kdo svou práci dělá opravdu srdcem, jste na správné adrese. Katka je nejen profesionálka, která zvládá bravurně kouzlo českého jazyka (a nejen českého), ale také týmový hráč. Je na ní spolehnutí. Co slíbí, to dodrží. Termíny nejsou problém, vše je včas a perfektní. Báječně se s ní komunikuje. Kreativní brainstorming je samozřejmostí. Dokáže vycítit poselství mezi řádky, když si zadavatel není zcela jistý :) Vřele doporučuji a přeji hodně štěstí.

Monika Janoušková

majitelka agentury Chci Ti říct
www.chcitirict.cz ~ 775 942 049
Mé první seznámení a zkušenosti s Katkou proběhly v loňském roce, kdy se mnou spolupracovala v rámci firmy Visibility Digital na několika projektech jako copywriterka. Její empatický, vstřícný a lidský přístup byl ve stresovém prostředí projektů velkou pomocí. O jejích profesionálních kvalitách jsem nepochybovala od první chvíle, kdy jsem s ní dané projekty konzultovala. Vždy přicházela s relevantními a hlavně realizovatelnými nápady, které následně dotáhla k mé i klientově spokojenosti. I díky těmto pozitivním zkušenostem byla Katka moje první volba, když jsem zařizovala pro náš tým školení copywritingu. Katčino MENU kreativního psaní, které nám „uvařila“ podle našich potřeb/chutí bylo skvělé. Rady, tipy, cvičení – vše praktické a užitečné. Čím mi Katka pomohla nejvíc? Dokázala mne „uzdravit“ z mého strachu z bílého papíru a od té doby už nemám strach z psaní článků :) Závěrečné hodnocení: Za mne deset bodů z pěti :)

Beata Vetterová

account managerka
www.visibility.cz ~ vetterova@visibility.cz ~ 736 480 306
S Katkou jsem zažila workshop Menu kreativního psaní a vřele doporučuji, pokud si chcete utřídit myšlenky a získat skvělé, praktické tipy. Výborná akce nejen pro copywritery, ale pro všechny, kterým záleží na formě a obsahu vyjadřování. S Katkou jsem také spolupracovala při pilování LinkedIn profilu. Znáte ten pocit, kdy máte svoji práci rádi a jste do ní tak ponoření, že o ní nedokážete příliš říci? S tím mi Káťa velmi pomohla – ujasnit si, co a jak o sobě chci sdělit. Přitom bylo pro mě velice důležité, že pečovala o zachování mé autentičnosti.

Jana Nováková

janca.novakova@centrum.cz
S Kateřinou jsem měl možnost spolupracovat na několika projektech od restrukturalizace webových stránek po drobné reklamní kampaně. Tyto chvíle jsem si pokaždé užil. S Káťou se mi pracuje skvěle. Máme podobné vjemy, má perfektní přesah do psychologie návštěvníka a přehled v trendech. Perfektně kriticky reaguje, myslí kreativně a brainstormingy s ní mají spád i výsledky. Fungujeme synergicky. Spolupracovat s Katkou je radost i z neprofesního hlediska – je sympatická a milá a jsme na stejné vlně.

Lukáš Fronc

UX a UI designér
www.fronc.name
Každý umíme něco. Já jsem si myslela, že dovedu tak nějak obchodně vyzvat zákazníka k akci. Znám přeci nejlépe můj produkt a mé zákazníky! Vím, jak je oslovit, jak k nim mluvit, kdy a co jim říkat… nebo ne? Po návštěvě přednášky Katky a následné konzultace jsem pochopila, že někdo to umí několikanásobně lépe. Katka má velký přesah. Není to jen copywriter, je to i obchodník, marketér a stratég. Ukázala jsem Katce web a ona mi během hodinové konzultace byla schopná celou mou ideu velmi praktickými otázkami, radami a výtkami rozbourat a následně složit do hezčího obalu. Stala se pro mě takovým instantním CEO-copywriter-rádcem. Za následující týden jsem změnila strukturu webu, dodělala jsem CTA tlačítka a sama jsem si dokázala říci díky Katčiným tipům, co by v nich asi mělo být napsané. Určitě budeme ve spolupráci pokračovat na tom samém i v dalších projektech. Doporučuji Katku z následujících důvodů: spolehlivost ve všech oblastech, nápaditost, kreativita, rychle se zorientuje v daném projektu/produktu, je pohodová a velmi milá.

Eva Dibitanzlova

www.keyguru.cz ~ eva@keyguru.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS