Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Kateřina Novotná

MgA. Kateřina Novotná

grafička se zaměřením na informační, grafický a webový design

MgA. Kateřina Novotná

Profesionální grafické práce se zaměřením na digitální design neboli grafické návrhy pro weby, webové i mobilní aplikace s uživatelsky přívětivým rozhraním, ale také další grafické služby:

  • informační design (infografiky)
  • webdesign
  • grafický design
  • obalový design
  • loga
  • tiskoviny

Související kompetence ve web designu: rešerše, tvorba obsahové strategie a informační architektury, návrhy uživatelského rozhraní (UI) a responzivní layout. Bohaté zkušenosti s firemními prezentacemi, portfolii, microsites, zpravodajskými weby a portály, samoobsluhami i webovými aplikacemi.

Odborné vzdělání v oboru Grafický design na VUT v Brně a v oboru Vizuální komunikace – digitální design na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Dobré reference: Letiště Brno, ČSOB Pojišťovna, Hartmann, Horava&Associates, Kutululu aj.

Ukázky práce:

Letiště Brno - vizuální styl, informační architektura, design a responzivní layout webuInformační design a jeho přesahy - sestavení obsahu, IA a design webu, výstavní panelZdravé Česko - vizuální styl, IA a design webu a infografikyČSOB Pojišťovna - rešerše, UX/UI, informační architekturaAdigins - obsahová strategie, IA, design a responzivní layout webu
Zobrazit všech 11 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Brno (Jihomoravský kraj) a Choceň (Pardubický kraj)

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

MgA. Kateřina Novotná
Burešova 620/19
Brno
602 00
Mobil:774 111 533
Email:no.katerina@gmail.com
Web:http://www.behance.net/katerinanovotna
:87498430

Doporučení z první ruky

S Kateřinou se mi spolupracovalo velmi dobře. Kateřina vytvořila velmi kvalitní grafický design, který vystihl všechny požadavky a dokonce obsahoval i něco navíc. Komunikace byla velmi svižná a efektivní. Kateřina si dokázala poradit se složitějšími nároky a vyprodukovala skvělý finální design. Kateřinu mohu jen vřele doporučit pro další projekty.
Jakub Dluhý Smith
projektový manažer

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS